אריה ליבנת
אריה ליבנת

יו"ר אליצור יבנה, שאול דוד, ודובר העירייה, אריאל הלר, עמדו לאורך כל המשחק אתמול. הדבר לא נבע ממתח - פשוט לא נותר מקום ישיבה עבורם. ככה זה כשהפועל תל אביב מגיעה לעיר.

האולם ברחוב שבזי ביבנה התמלא מעבר לתכולתו, 500 מקומות ישיבה. ראש העירייה, צבי ארגוב, אמנם לא הופיע כמובטח, אבל זה לא מנע מיציע המכובדים - שכולל כמה כיסאות מחוברים שנלקחו מבית תרבות בעיר - להתמלא.

ליבנאים אמנם היה רוב בקהל, אבל 200 אוהדי הפועל תל אביב הראו להם איך מעודדים במשך 40 דקות. גם כשהמארחים שלטו ברבע הראשון וכבר הובילו ב-9 הפרש, גם כשמעבר של מוליכת הליגה להגנה אזורית הפך את התוצאה עוד לפני הירידה להפסקה (47-39).

בפתיחת הרבע השלישי כבר גדל הפער ל-17 הפרש, לפני שהרכז המחליף עודד ברנדווין, במחצית שנייה נפלאה של 17 נקודות, הביא את יבנה עד 75-79, חמש דקות לסיום. בסופו של דבר, ברבע האחרון הלכו השופטים עם הקבוצה הגדולה, שרקו ל-18 עבירות נגד יבנה, והפועל עברה מוקש רציני עם ניצחון 97-90.

"לא הפסדנו בגלל השיפוט, אבל שריקה לפה, שריקה לשם, היתה יכולה לעזור לנו", סיכם נתי כהן, מאמן יבנה. הקולגה מהפועל, שרון אברהמי, אמר: "לא שיחקנו כל כך טוב, אבל צריך להעריך את השחקנים שכל שבוע באים לעשות את העבודה".

הירבו לקלוע להפועל: אוסברי 28 נקודות, אוטר 25, להט 12, איתן 11. ליבנה: ברנדווין 20, טימברלייק 15, הארדין 14.

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ