אסי בלדוט: "אני לא יודע איך נראה העולם מחוץ לבני יהודה"

אסי בלדוט מנסה להתרגל לסטטוס החדש כשחקן הפועל חיפה, אך לא מוכן לדבר על קשטן: "לא דיברתי עליו גם כשהוא שלח אותי ליציע"

דוד מרואני
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
מעבר לטוקבקים
דוד מרואני

אסי בלדוט צפוי לערוך היום את אימון הבכורה שלו כשחקן הפועל חיפה, אבל נראה שיעבור עוד זמן עד שיעכל את העובדה שהוא כבר לא לובש כתום.

"תמיד חשבתי שאסיים את הקריירה בבני יהודה", אמר אתמול הקשר ל"ספורט הארץ", "מעולם לא האמנתי שאצטרך לשחק בקבוצה אחרת. זה יום עצוב וקשה מאוד עבורי. קיבלתי היום כמה הודעות מאוהדים, שהביאו אותי למצב של דמעות. אני אפילו לא יודע איך נראה העולם מחוץ לבני יהודה, אבל ככה זה בכדורגל".

אסי בלדוט (תצלום: ספי מגריזו )

בלדוט הושאל לקבוצה של ניצן שירזי עד תום העונה, לאחר שלא מצא את מקומו מאז הגעת דרור קשטן. "אני לא רוצה לדבר על קשטן", הוא אומר, "לא דיברתי עליו גם כשהייתי על הספסל, וגם לא כשהוא שלח אותי ליציע. ברגע ששמעתי אותו אומר שאני לא משחק רק בגלל שיקול מקצועי, החלטתי לשתוק. אם הוא לא מחזיק ממני, על מה יש לי לדבר אתו? הבנתי שאין לי סיכוי לשחק וביקשתי ללכת. אם הייתי חושב שיש סיכוי שאשחק, ולו הקטן ביותר, הייתי נשאר".

יש לך חוזה לעוד עונה וחצי. סוכם כבר שתחזור לבני יהודה?

"לא דיברתי על כך עם ההנהלה, נראה מה יהיה. בני יהודה זה הבית שלי ואני מודה להם על כך שהקלו עלי את השחרור. אני מכיר את ניצן שירזי הרבה שנים והוא אחת הסיבות שהגעתי דווקא להפועל חיפה. אני מגיע כדי לתרום מהניסיון שלי. זאת קבוצה רעבה וטובה, עם רצון להשתפר, וכמו בני יהודה, גם היא קבוצה משפחתית".

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ