בית"ר ירושלים - בני יהודה: אין תוצאה משקפת יותר

שני מאמנים בכירים (לשעבר?), שתי קבוצות שירדו מגדולתן ומשחק ירוד אחד. זה מה שיש לבית"ר ירושלים ולבני יהודה להציע. "כך אני רוצה לראות את השחקנים", אמר קשטן, בעוד רוני לוי סיכם: "קשה להיות איכותי בתחתית"

משה בוקר
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
משה בוקר

מעבר להכל, זה היה מפגש בין שני מאמנים שהגיעו למצב די משונה בקריירה שלהם. אם הייתם שואלים את דרור קשטן ורוני לוי לפני כמה שנים, סביר שהם לא היו מאמינים כי ייקחו חלק במשחק בין שתי קבוצות בינוניות כל כך - שאין לו משמעות לגבי תארים, אפילו לא למאבקי ירידה.

"הקבוצה לחמה ורצתה". קשטן, אתמול (תצלומים: אילן אסייג)

קשטן, מאמן בני יהודה, הופיע במעיל שחור ארוך. לוי, מאמן בית"ר, הסתפק במעיל גשם תוצרת החברה המאמצת. לוי תפס את מקומו בפתיחה לצד עוזרו דוד אמסלם, וקיווה שלא יצטרך לקום עוד. קשטן עמד, כרגיל, בנקודה אחת על הקווים ולא התיישב לרגע. קצת יותר מרבע שעה משריקת הפתיחה, לוי נדהם לראות את אמסיס מעלה את בני יהודה ל-0-1. קשטן הניף שתי ידיים, לוי השתולל על הקווים. עם השריקה למחצית לקח קשטן את בקבוק המים שלו ומיהר למנהרה. לוי לקח את הזמן, שחלילה לא יפגוש את יריבו.

מנכ"ל בני יהודה, משה דמאיו, הבטיח כי קשטן יפוטר ברגע שיאבד את חדר ההלבשה. נראה כי לפחות על סמך המשחק אתמול בטדי, אין למאמן סיבה לדאוג. השחקנים שלו עלו גם למחצית השנייה ברעב גדול לנצח, או לפחות לא להפסיד. "הקבוצה לחמה ורצתה", סיכם קשטן, "גם אם לא שיחקנו ברמה הגבוהה ביותר. כך אני רוצה לראות את השחקנים".

הרוש (משמאל) ומורי קופצים בעוז ומפספסים את הכדור

אצל לוי, לעומת זאת, ההתלהבות הראשונית התפוגגה ושחקני בית"ר אפילו לא היו קרובים לשכנע. ובכל זאת, בית"ר הצליחה להשוות וסידרה למאמן חמש נקודות מאז מונה. "אין לי הסבר לבעיה שלנו בטדי, אבל אני בטוח שעוד ננצח בבית", אמר לוי, "קשה להיות איכותי בתחתית".

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ