יו"ר יקר, תלמד מעורך "האח הגדול"

תמתין, כי גרוע מכך לא יכול להיות. תמתין, כי בטוח שאפשר להרכיב משהו מעט יותר מוצלח. קח אוויר ותנשום עמוק

אייל גיל, עם הבאזר
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
מעבר לטוקבקים
אייל גיל, עם הבאזר

1. מה יכול לעשות מאמן חדש בקבוצה כמו עירוני אשקלון? מה לעזאזל מסוגל להפיק אלי רבי כשהאס הסודי על הספסל הוא ארז מרקוביץ', אין כסף להחליף זרים ואין יותר מדי דרכים יצירתיות לשחק עם הסגל? גם האופציה שתמיד עובדת בחילופי מאמנים - אנרגיות חדשות ואמונה משודרגת - לא עמדה כל כך לרבי, שהספיק להגיע לאשקלון כבר לפני שבועיים ולשרוף את מאגרי האמונה על פגרת הגביע.

אז מה עושים? מנסים לנער, מעלים את מרקוביץ' בחמישייה, מתזזים את השחקנים ברכבת חילופים בלתי נגמרת ומעבירים סדרת חינוך לכוכב שלך, דזמון פארמר. משהו מזה עזר אתמול? לא ממש. הפסדים במשחקים צמודים היו לאשקלון גם בתקופת בית הלחמי, ומול קבוצות התקפה טובות יותר מברק נתניה.

מה עוד יכול יו"ר עירוני אשקלון לעשות? שחקנים הוחלפו? הוחלפו. המאמן התפטר כי הרגיש צורך לקחת אחריות (על פי הודעת המועדון)? התפטר. הבאת מאמן מכובד על פי כל אמת מידה (בכל זאת, מאמן לאומי, גם אם מדובר בנשים)? הבאת. אז מה עוד? יו"ר יקר, פשוט תמתין.

תמתין, כי גרוע מכך לא יכול להיות. תמתין, כי בטוח שאפשר להרכיב משהו מעט יותר מוצלח. תמתין, כי אולי ייפלט שחקן שיכול לשנות את התמונה. תמתין, קח אוויר ותנשום עמוק, כי כנראה לאף אחד אחר לא אכפת. חוץ, אולי, מקומץ הזוי ומליאור ליפשיץ על פרצופיו המיוסרים. עשה מעשה יורם זק (בלי הגסויות, בבקשה), כפה על עצמך חופשה בתשלום וטען את המצברים.

ומה לגבי אלי רבי? אולי לו מומלץ לחזור לכנות את שחקניו "ליידיז", כפי שהתבלבל לא פעם בשנה שעברה בקבוצת הגברים הראשונה שלו, הפועל עפולה. אולי רק ככה הוא יוכל קצת לעצבן ולעורר את שחקניו האפתים והרדומים. ואם זה לא יעזור, הוא תמיד יכול לחזק אותם עם מירב דורי.

2. כיצד ייתכן שבאשקלון, עיר שלא נחשבת מעצמת ספורט, משחקות בו זמנית שתי קבוצות שנאבקות על תשומת לב התושבים? לא הגיוני שהפועל אשקלון ועירוני אשקלון ישחקו במקביל. האשקלונים של הכדורסל נותרו בלי דחיפה חשובה מהקהל במשחק תחתית חשוב, וגורלם של אלה מהכדורגל לא היה הרבה יותר מוצלח.

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ