אייל גיל, עם הבאזר

בפרקים הקודמים של "קח אותי, RK": עשר מתמודדות יצאו למסע מרגש, מסעיר ומרטיט למציאת אהבת אמת. הן היו מוכנות לעשות עבורו הכל, אבל הוא גבר של קבוצה אחת. כי אהבת אמת מגיעה רק פעם אחת (טוב, פעמיים).

מצויד בשיזוף לוהט מפלורידה, מבטא שיכול להפיל כל אחת וכיסים מפוצצים, הרווק שלנו רעב לעוד רומן. אחרי גירושין מכוערים מהאישה של המדינה, שכללו הטלת רפש פומבית, מסמכים חסויים שנחשפו ושנאה תהומית, רענן שוב אתנו. עכשיו, הוא מבטיח, הוא מוכן רגשית להתחייב שוב.

בשבועות האחרונים ב"קח אותי, RK" נותרנו עם שלוש המועמדות הסופיות לזכות בלבו. מועמדת מספר 1 מהגלבוע הלהיבה את הרווק שלנו מההתחלה, בעיקר בגלל שדפקה את האקסית המיתולוגית בשנה שעברה. לאחר שגילה כי היא גרה חמש דקות מג'נין הוא קצת עיקם פרצוף, אך אז היא הסכימה לקעקע את שמו על גבה ונשארה במירוץ.

את מועמדת מספר 2 למדו רענן והצופים לאהוב יותר ויותר. סיפורה של המתמודדת השבורה לרסיסים מחולון, שהצליחה כנגד כל הסיכויים לצאת מהפחים, לא הותיר עין יבשה באף בית בישראל. בזכות אמונה יוצאת דופן ורוח לחימה מדהימה, היא הצליחה לעקוף כמה מתמודדות בעלות פוטנציאל מרשים. בפרק הקודם אף זכתה מרענן לקריצה רבת משמעות ולצ'ק שמן.

אך בפרק הקודם, בטוויסט מפתיע, גילה רענן בווידוי מרגש אל מול המצלמות כי מועמדת מספר 3 מירושלים תמיד עשתה לו את זה, אפילו כשהיה עם האקסית. מרגע שהדרך התפנתה, הוא ידע שהוא חייב להיות איתה. בשבילה, הוא אפילו מוכן לאקספרימנטים מוזרים, כמו להיכנס יחד למיטה עם עוד בעל ממון חריג מעט ואפילו להרחיק עד נתניה בשביל דייט לוהט.

אחרי הפרסומות, המירוץ עדיין פתוח. כי המתמודדות שלנו עוד צריכות להתבזות, להתבטל, לראות אותו יוצא כל לילה עם אחת אחרת, לחרוק שיניים כשהוא מבזבז כספים ולשמוע ממנו התחייבויות חסרות משמעות. כי בשבילו (ובשביל פנקס הצ'קים שלו), הן מוכנות לעשות הכל.

הישארו עמנו מיד לגמר הגדול ולהחלטה הגורלית; סליחה, עוד ארבעה ימים, עשרים שעות ו-13 דקות; טוב, אולי בעוד שבועיים; מקסימום בחודש הבא. מה לעשות, הרייטינג מצוין, הכותרות מהדהדות והפלאשים מתקתקים, אז רענן קצת מתעכב עם ההחלטה. אתם יודעים, ככה זה עם גברים רגישים בעלי מבטא מקסים וגינונים אמריקאיים.

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ