משפט שדה | הפועל פ"ת פתחה פה גדול וסחטה חיוכים מאלישע לוי

הפועל פ"ת משילה לאיטה את דמות הקורבן האהובה; אלישע לוי מחייך במקום להתרגז ומה עשה יובל נעים המורחק מאחורי הספסל?

אודי שרבני, משפט שדה
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
מעבר לטוקבקים
אודי שרבני, משפט שדה

1 לפתוח פה גדול

במחצית הראשונה היה נדמה שלפתח תקוה יש גז. היא לא התביישה לתקוף, כמו ממשיכה את סדרת המשחקים הטובה שלה. לא כל קבוצה מגיעה לחיפה בלי לפחד מהצל של עצמה, אבל חיפה, שהתחילה גרוע, גרמה בעקיפין לפתח תקוה להתלהב יתר על המידה ולגרום לה לחשוב ש"השד לא נורא". ואז עקצה. שימו לב, זה לא היה מתוכנן, אבל זה היה התהליך: חיפה התחילה גרוע, ופתח תקוה קפצה מעל הפופיק של עצמה. זה כמו לתת לילדים למלא את הבטן בשוקולד ולא בארוחת ערב, אבל אחרי זה ליהנות מהשקט של ההירדמות המהירה. 2 חיוך

בסיום אחת הפעולות של חיפה, קטן בעט כדור אלגנטי אבל החטיא את השער. אלישע לוי חייך, כי זה מה שעושים כשאתה בטוח בניצחון שלך: אתה לא מתרגז, אתה אומר "איי, איי, איי. זה היה צריך להיכנס". מעין אווירה כזאת, פנימית. יצירת ערגה באופן אוטומטי. ואני אומר, לא. חיפה של השנה חסרה את הקילר אינסטינקט ולכן לוי צריך להתרגז במתכוון, ולא "להבין" שקטן חיפש את הפינה הרחוקה עם הפס. כן, את הגול השני של חיפה צריך ללמוד במדעי ה(קור) רוח, אבל זה גול של הנעת כדור. ופתח תקוה? היא במגמת שיפור. עכשיו היא משילה מעצמה את דמות הקורבן בה היתה מאוהבת.

פסקול המשחק: stuck in the middle with you

3 מורחקים

קורה שמאמן מורחק. בסדר, לא חדש. יובל נעים עם פתיל קצר. בסדר, גם לא חדש. קורה שלמאמן יש פתיל קצר כי הוא היה שחקן עם פתיל קצר. בסדר, המשכיות. אבל מאמן מורחק שעומד מאחורי ספסל קבוצתו ומעביר הוראות? כן. זאת אומרת לא, אבל כן בישראל. יובל נעים - והפיסקה הזאת היא לא עליו, הוא רק דוגמה - היה אמור להיות מורחק אתמול, אבל בפועל הוא עמד מאחורי הגדר והעביר את הוראותיו, חמישה מטר מהיכן שאסור היה לו להיות. הרחקתם מאמן? שיישב ביציע הכבוד, בכבוד. יובל נעים, בדיוק כמו השיר הידוע, היה תקוע באמצע הדרך. אתך, אתי. הוא גם מזכיר חיצונית את מייקל מאדסן ששיחק ב"כלבי אשמורת", והנה, גם שיר הנושא וגם דומה לשחקן הראשי.

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ