גביע דיוויס: ישראל ניצחה את פולין אחרי שאנדי רם ויוני ארליך גברו על הצמד הפולני

אנדיוני פתחו חלש אך התעשתו, גברו על הצמד הפולני והעניקו לישראל כרטיס לפלייאוף בניסיון לחזור לבית העליון

הארץ
שירות "ספורט "
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
מעבר לטוקבקים
הארץ
שירות "ספורט "

אנדי רם ויוני ארליך העניקו בצהריים (שבת) לישראל את הכרטיס להתמוודות הפלייאוף עלהעלייה לבית העליון בגביע דיוויס. הניצחון בשל הצמד הישראלי על פירסטנברג ומטקובסקי הפולנים השלים 0:3 של ישראל על פולין והשאיר את המשחקים הבאים לפרוטוקול בלבד.

הפתיחה דווקא לא נראתה מבטיחה. אנדיוני הציגו טניס רע במערכה הראשונה ונקלעו לפיגור לאחר שהפסידו 4:6. הצמד הישראלי לא ויתר ובעזרת הרבה מוטיבציה ועזרה מהקהל ניצחו את שלוש המערכות הבאות, 4:6, 3:6, 1:6 ונתנו את אות הפתיחה לחגיגות.

הצמד הפולני , המדורג חמישי בעולם פתח את המשחק בסערה והצליח לשבור את הישראלים כבר במשחקון השלישי. אנדיוני התעשתו ושמרו על משחקוני ההגשה אך לא מצאו את הכוח לשבור והפולנים עלו ל-0:1 במערכות.

במערכה השנייה, המשחק הצמוד המשיך שכל אחד מהזוגות שומר על משחקוני ההגשה שלו. במצב של 4:5 לצמד הישראלי, הצליחו אנדי ויוני לשבור את הפולנים בפעם הראשונה במשחק, להשוות את מניין המערכות ולצבור מומנטום.

הישראלים המשיכו בהתלהבות, שברו מיד בפתיחה ועלו ל-0:2. כל צמד שמר על חבטות ההגשה עד לסיום המערכה שהסתיימה ב-3:6 ישראלי.

במערכה הרביעית, כולם כבר ראו את הסוף, אנדי ויוני התפוצצו עלו ל-0:2 ו-1:3. מכאן הצמד הישראלי כבר לא הביט לאחור ודרס את הפולנים בדרך ל-1:6 נהדר והתמודדות עתידית וחלומות מחודשים על הבית העליון.

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ