ליגת העל בכדורגל: התגובות שכמעט שמעתם בבאר שבע

איתי מאירסון
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
מעבר לטוקבקים
איתי מאירסון

ניר קלינגר: לא הגיע לנו פנדל? בטח שהגיע. ובפנדל שלהם - בן בסט לא הכניס את הכדור לרחבה ביד? בטח שהכניס ביד. שלוש פעמים הכדור קפץ לו על היד. כידרר אותו כאילו הוא טל בורשטיין. אני לא אוהב לדבר על שופטים, באמת שלא, אבל אם ממרחק 100 מטר ראיתי שהיה יד, אז גם שופט עיוור היה אמור לראות. ותחסכו לי את חידודי הלשון המטופשים שלכם על העין העצומה שלי. שמעתי כבר הכל, תאמינו לי.

אלונה ברקת: אני יכולה להבין את הכאב של האוהדים. הרי אני הראשונה להודות שלא ככה ציפיתי לראות את הקבוצה. מותר להפסיד, רק מה - צריך לעשות את זה בכבוד. ועם כל הצער והכאב, בשבועות האחרונים החבר'ה שלנו איבדו את הכבוד. ואני לא מדברת , אלא גם ובעיקר על הרביעייה שקיבלנו בקרית שמונה בגביע. אנחנו חייבים ללמוד להפסיד 4-0 בכבוד.

ערן לוי: אני את שלי עשיתי. לא ככה? בטח ככה. ראית את המשחק. איפה שיכולתי לתת פס נתתי פס, איפה שיכולתי לעשות תנועה עשיתי תנועה. האמת, גם נראינו לא כזה גרוע. שלטנו במשחק, הנענו כדור, רק חבל שקיבלנו גול לא מחויב המציאות מפנדל לא מחויב השיפוט. מה אני אגיד לך, ככה זה בכדורגל. יש ימים שאתה בועט מ-45 מטר והכדור פשוט לא נכנס.

מאור מליקסון: לאנשים בארץ יש נטייה לעשות פיל מכל זבוב. כל צרה קטנה ישר הופכת למשבר. הכי קל לבכות כמה קשה, אבל אם למדתי משהו בכדורגל זה לחשוב חיובי. תמיד. כשאתה מסתכל על המציאות ככה, אתה מבין שבתכל'ס הכל בסדר. הבעיה היחידה כרגע היא שהחיבור של האינטרנט שלי אטי לאללה. לך תחפש בדפי זהב של קרקוב טכנאי מחשבים. אבל חפיף. אם צריך לחכות שעה עד שהיוטיוב מרים קליפ של דודו אהרון, אז נחכה. מה קרה? חושבים חיובי. וחוץ מזה, המנהל של הקבוצה הבטיח שישלחו לי טכנאי עד יום שני. אם כבר מדברים, אחי, כמה יצא באר שבע?

לחצו על הפעמון לעדכונים בנושא:

תגובות