היעד הבא של אבי לוזון: עיריית פ"ת

יו"ר ההתאחדות לכדורגל עשוי להודיע בקרוב על כניסה לזירה המוניציפלית: "נכון לעכשיו, אחרי כל הבדיקות שערכתי, המצב נראה מצוין". שתי מערכות בחירות נוספות שמצפות ללוזון: קדנציה שנייה בוועד הפועל של אופ"א וכהונה שלישית כיו"ר ההתאחדות

משה בוקר
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
מעבר לטוקבקים
משה בוקר

אבי לוזון, יו"ר ההתאחדות לכדורגל, מתכוון להתמודד על ראשות עיריית פתח תקוה. לוזון קיים בשבועות האחרונים התייעצויות ופגישות עם מספר גורמים בכירים בפוליטיקה הישראלית והמקומית, והוא צפוי להודיע בקרוב באופן רשמי על החלטתו להתמודד על ראשות העירייה.

אבי לוזון. "אני מאמין שיש לי את היכולות להתמודד ולהיבחר" (תצלום: ניר קידר )

מעצרו האחרון של ראש העירייה, איציק אוחיון (החשוד בקבלת שוחד), לצד ההערכות כי אוחיון לא יתמודד בבחירות הקרובות בנובמבר 2013, גרמו ללוזון לבדוק את השטח ולהקדים את תוכניותיו כדי להתמודד כבר בבחירות הקרובות. לוזון נפגש לאחרונה עם גורמים בכירים, בהם הרב עובדיה יוסף, לאור האפשרות שאוחיון יעזוב את תפקידו בקרוב וייערכו בחירות מוקדמות רק לראשות עיריית פתח תקוה. לוזון קיבל את ברכת הדרך מהרב יוסף והובטח לו כי ש"ס תתמוך בו במירוץ. במקביל, מנסה לוזון לקבל את תמיכתם של ראשי המפד"ל וישראל ביתנו במהלך.

ההחלטה להתמודד על ראשות עיריית פתח תקוה תכניס את לוזון לשנתיים אינטנסיביות ביותר של מערכות בחירות. אם הבחירות לראשות העירייה יתקיימו במועדן (נובמבר 2013), יתמודד לוזון במארס 2013 לקדנציה שנייה כחבר הוועד הפועל של אופ"א, ובתחילת 2014 ינסה להיבחר לכהונה שלישית כיו"ר ההתאחדות לכדורגל.

"קיבלתי הרבה פניות להתמודד על ראשות העירייה, ואכן נפגשתי עם מספר גורמים כדי לבחון את נושא ההתמודדות", אמר אתמול לוזון בתגובה, "אתמודד על התפקיד רק אחרי שאקבל תמיכה מגורמים פוליטיים מובילים. אני מאמין שיש לי את האפשרות ואת היכולות להתמודד ולהיבחר. נכון לעכשיו, אחרי כל הבדיקות שערכתי, המצב נראה מצוין".

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ