גמר גביע המדינה לנשים: לא גמר קלאסי

לשמחתנו, זה לא היה גמר קלאסי עם תוצאה נמוכה ומשחק מכוער. שיחק לנו המזל וחזינו באחד ממשחקי כדורסל הנשים המרתקים שהיו

ענת דרייגור
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
ענת דרייגור

התחושה לפני שריקת הפתיחה היתה שהתוצאה בגמר הגביע ידועה לכל. אליצור רמלה נהנית מיתרון מקצועי ברור, ובהומור של מאמן רמת חן, שיקי פלח - שביקש גביע אחד ממאמן רמלה, עדן ענבר - היה יסוד מציאותי. פלח ידע שהפערים בין הקבוצות גדולים מדי, אבל ספק אם האמין כי קבוצתו תצליח לנפק תצוגת כדורסל כה איכותית. גם אם התוצאה בסיום היתה לטובת רמלה.

לשמחתנו, זה לא היה גמר קלאסי של תוצאה נמוכה ומשחק אטי ומכוער. שיחק לנו המזל וחזינו באחד ממשחקי כדורסל הנשים המרתקים שהיו. אווירה תוססת, אולם מלא, קהל מדהים, טקטיקות מבריקות של צוות המאמנים בשתי הקבוצות ושחקניות מופלאות ברמת חן (אשלי ווקר, אייבורי לאטה וטיפאני ג'קסון) וברמלה (שי דורון, לייני סלווין, לקו ווילינגהאם, שארדיי יוסטון וטנישה רייט).

ראינו קצב משחק מהיר ומהפכים, עד שהגיע הרבע האחרון, בו ידעה רמלה לנצל עד תום את הבטן הרכה של רמת חן - ריבאונד התקפה (15 לרמלה מול 6 לרמת חן). רמת חן נשארה בתמונה בזכות הגנה אזורית מצוינת, אבל כאשר רמלה התעלתה בהגנה, היא החלה לצאת למתפרצות ומנעה מהיריבה לקלוע סלי שלוש. גם האחוזים הנמוכים מקו העונשין היו בעוכרי רמת חן.

ביתרון 68-65 לרמלה, הגיעו רגעי ההתעלות של דורון ו-ווילינגהאם. רעבות, משתטחות על הפארקט, מתנפלות על כל כדור תועה. הן היו דרוכות ומוכנות מנטלית ברגעים הנכונים ולקחו את המשחק על עצמן. רמלה ניצחה ואין ספק שהתואר מתוק יותר כשהדרך קשה יותר.

ועוד עניין. האם נלין על כך שאף אישיות בכירה לא הגיע למשחק? נשיא, שרה? רבותיי המכובדים, ההפסד כולו שלכם.

תגיות:

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ