גיא עזורי: "זה פרוספר אזגי"

גיא עזורי כבר היה מוכן לשתף פעולה עם אלי מחפוד, אבל בעלי הפועל אשקלון הכין לו הפתעה ושוב מנע ממנו להעביר אימון. "זה מעשה חמור שיטופל בדרגים הגבוהים", אמר המאמן

משה בוקר
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
מעבר לטוקבקים
משה בוקר

גיא עזורי סיים ככל הנראה את דרכו בהפועל אשקלון. לאחר שכבר סוכם כי עזורי יאמן ביחד עם אלי מחפוד, הבעלים פרוספר אזגי שוב החליט למנוע מעזורי לרדת לכר הדשא ולהעביר את אימון הקבוצה אתמול.

בשיחה שניהלו השניים הטיח הבעלים דברים קשים בעזורי, שנדהם מההשפלה הנוספת מצד אזגי ועזב את האיצטדיון בזמן שמחפוד העביר את האימון. לאחר מכן שוחח עזורי, שנפגע גם מהתנהגותו של מחפוד, עם יו"ר ארגון המאמנים, אמנון רז. הארגון צפוי להודיע למחפוד כי אינו יכול לאמן את הקבוצה לפני שעזורי יסדיר את ענייניו. במידה שמחפוד יבחר להישאר באשקלון ללא אישור מהארגון, עלולה להישלל ממנו תעודת המאמן בעונה הבאה.

אזגי (מימין) ועזורי בימים של דיאלוג בריא יותר. אלי מחפוד עלול לשאת בתוצאות בעונה הבאה (תצלום: שרון בוקוב)

"זה פרוספר אזגי", סיכם עזורי, "הוא אומר משהו, ולאחר מכן משנה את דעתו. הוא עשה מעשה חמור שיטופל בדרגים הגבוהים". עזורי עדיין מתעקש שהוא לא התפטר מתפקידו, בעוד אזגי טוען מנגד כי לא פיטר אותו.

מליקסון בהמתנה

בוויסלה קרקוב הפולנית הופתעו לקבל פקס רשמי מההתאחדות הישראלית, בו צוין כי מאור מליקסון זומן למשחקים הקרובים של הנבחרת מול לטביה וגאורגיה, זאת על אף ששמו לא הופיע בסגל שפרסם לואיס פרננדז. "שלחנו פקס להתאחדות הישראלית כדי שיסבירו לנו אם הם רוצים את מאור או לא", אמר דובר ויסלה, רדריאן אוקליק. בהתאחדות הישראלית הבהירו כי מליקסון זומן על בסיס מקום פנוי. "אנחנו שולחים זימונים לכל הליגיונרים, למקרה שנזדקק להם", הסביר קצין העיתונות של הנבחרת, גיל לבנוני, "אם גילי ורמוט לא יהיה כשיר, מליקסון ועוד שלושה שחקנים נמצאים בהמתנה". (משה הרוש)

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ