ליגת העל בכדורגל: שלטון היציע של הפועל תל אביב

התוכניות הפשוטות של השחקנים היו לדלג בקלילות בזמן שביציע עורכים לדורון ג'מצי טקס חשוב

אלעד ליפשיץ, רחבת העונשין
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
אלעד ליפשיץ, רחבת העונשין

הבאזז המגלומני המטורף שמציף את הפועל תל אביב מתחיל להביא תוצאות. הוא פרץ מזמן ביציעי הפועל, כשהאוהדים חדלו להיות אוהדים והחלו לפעול כמקהלה עצמאית הדורשת זכויות ניהול ומתבשמת בתחושות של שליחות. כעת הבאזז יורד מהיציע לדשא. לשחקנים נותר רק להאמין למסרים הברורים מהאוהדים, לפיהם חוץ מהניצחון הצפוי והקליל על הנמושות מאשדוד, יש על סדר היום סוגיות הרבה יותר בוערות.

נכון, אלי טביב לא בדיוק קטף השבוע את תואר מלך הטאקט והרגישות, אבל מי שיוצר את אווירת השאננות בהפועל, מי שמוציא מפוקוס, מי שמשדר שהניצחון בכיס ואפשר להתעסק בקשקושים - הם היציעים. תוכנית המשחק ברורה: ההצגה הגדולה אמורה להיות של האוהדים. השחקנים הם אלה שבאו לראות אותם, וכעת הם אמורים לספק להם מהדשא רוח גבית.

חבורת המגלומנים חיפשה אתמול לייצר מפגן נגד דורון ג'מצ'י. מבחינתם, זה היה פשוט: נוסעים לאשדוד, מעבירים מסרי עוצמה מרשימים ומבהירים מהדקה הראשונה שיש ביציעים אי שביעות רצון. כן, ביציעים לא מבסוטים מהעסק. עזבו משחק, עזבו אשדוד, ביציעים מרוגזים עכשיו.

הפועל איבדה אמש נקודות חשובות בשל בלבול יוצרות, חוסר מיקוד וטשטוש. עניין מקצועי אין פה, ובמחצית השנייה הפועל הוכיחה שאין לה שום בעיה לשכב על אשדוד. אלא שככה זה כשכל הזמן מרחפת אובססיה סביבתית להתעסקות בקשקושים: עוד ועוד שטויות גונבות את תשומת הלב, כי המשחק עצמו הוא מובן אליו. הביטחון עצום, הוא כלל אינו לוקח בחשבון אופציה של פיגור, של ספיגת שער או של כל עמדת נחיתות. כולם, כולל השחקנים, מבינים שליציעים יש הרבה מה לומר פה היום. כמובן, מופע השליחות שלהם ייערך בזמן שעל הדשא יעבור הנוהל הרגיל וירשם בפרוטוקול ניצחון צפוי.

ואז, פתאום גול, פתאום פיגור. רגע, רגע, זה לא היה בתוכניות. מה פתאום. בתוכניות היו בכלל מחאות נגד ג'מצ'י. תזמורות ומקהלות, שליחות. זה לא מסתדר, התוכניות הפשוטות של השחקנים היו לדלג בקלילות בזמן שביציע עורכים לדובר החדש טקס חשוב. הם קיבלו כתב מינוי לתפקיד התפאורה הססגונית של האירוע, אז מה זה, איך פתאום נתקעו פה באמצע החבר'ה מאשדוד?

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ