מוטי איוניר: "המטרה היא שנחזור להיות המועדון הבכיר בישראל"

מיטש גולדהאר הפתיע כשהודיע על הארכת חוזהו של מוטי איוניר בעונה נוספת. "מי מהשחקנים שחשב שבשנה הבאה שוב יהיו שינויים, יודע עכשיו שאם הוא לא ייתן את כל מה שיש לו עד סוף העונה, הוא לא יהיה כאן", הסביר גורם במועדון את המהלך

דוד מרואני
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
מעבר לטוקבקים
דוד מרואני

הבעלים של מכבי תל אביב, מיטש גולדהאר, האריך אתמול את חוזהו של המאמן מוטי איוניר בעונה נוספת.

במועדון טוענים כי הקנדי קיבל את ההחלטה כבר לפני חודש, אחרי הדרבי, אולם החליט לפרסמה דווקא כשהקבוצה נמצאת במשבר כדי להעביר מסר ברור לשחקנים. "מי שחשב שבשנה הבאה שוב יהיו שינויים ושהכל יסתדר עבורו, יודע עכשיו שאם הוא לא ייתן את כל מה שיש לו עד סוף העונה, הוא לא יהיה כאן בעונה הבאה", אמר אתמול גורם בכיר במכבי.

מוטי איוניר. "המטרה היא שנחזור להיות המועדון הבכיר בישראל" (תצלום: ניר קידר)

"למוטי יש איכויות כמאמן וכאדם", אמר גולדהאר לאתר הרשמי של הקבוצה, "תכונות אלו עומדות בד בבד עם הפילוסופיה ועם החזון שיש לי לגבי עתיד המועדון". איוניר, מספרים במכבי, החל לעבוד כבר עם הגעתו על תכניות לעונה הבאה, כשהמטרה היא ששלד הקבוצה יתבסס על יוצאי מחלקת הנוער - גישה העולה בקנה אחד עם השקפתו של גולדהאר. במכבי מספרים כי הקנדי מעוניין לראות בעונה הבאה קבוצה שונה לגמרי, שתתבסס על סגל צעיר ולוחמני גם במחיר של עונה נוספת ללא אליפות. "העובדה ששחקנים רבים הצטרפו בקיץ לא היתה תחליף לראייה לטווח ארוך, שעיקרה בנייה מהיסוד תוך התמקדות בטיפוח מחלקת הנוער", נכתב, "ניסיונו של מוטי בטיפוח צעירים תואם את מטרות המועדון".

איוניר עצמו נשמע נרגש אתמול. "כשפנו אלי לאמן את מכבי זאת היתה התגשמות חלום", אמר המאמן, "אני מאושר באותה מידה, אך אינני מסתפק בעובדה שאני מאמן את מכבי. המטרה היא שנחזור להיות המועדון הבכיר בישראל".

מאוד בוזגלו, שהתפרץ במחצית המשחק מול מכבי נתניה, הושעה על ידי ועדת משמעת פנימית של המועדון ממשחק אחד ונקנס ב-10,000 דולר. לקשר הובהר כי במידה שיעבור עבירת משמעת דומה, הוא יושעה עד לסיום העונה.

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ