אודי שרבני

1. כתיבה למגירה - ואז אתה מכין את הפיצוחים, מסדר מקום לרגליים ומדליק את הטלוויזיה. לפני כן גלשת באינטרנט כדי לשמור על חדות, הימרת עם חבריך על התוצאה ואז, אחרי שהכל כבר היה מוכן, פתחת ערוץ 2 וצפית ב"האח הגדול". ובכן, אתם לא טיפשים, ידעתם שאסיים בפאנץ' כזה, זה היה שקוף, אבל זה בדיוק העניין. הפסקה הנוכחית היא כמו המצב הציבורי של הנבחרת - כתיבה למגירה, לא לקוראים. כי אין כאלה. בלם קדמי: איציק כהן, המנון: אביהו שבת.

2. צד שני! - והנה, מזה הרבה זמן, עשתה הנבחרת פעולה שתמיד היתה חסרה לה - העברת כדור מצד לצד, בעיקר בראשות צמד הקישור האחורי, נאתכו את כיאל. השקר הכי גדול של הכדורגל הישראלי הוא אותה העברת כדור מצד לצד. זה מזמין מחיאות כפיים, מעיד על שליטה ומייצר אופטימיות, אבל בסופו של דבר תחכה הפיקציה. הפעם - כך זה נראה לפחות, אבל מי יודע אם יש זמן - העברות הכדור מצד לצד לא היו כתוסף שחצני, אלא כפעולה מובנית, כזו שמריצה את הנבחרת קדימה דרך המגנים. מה שהיה חסר זה שוטרים באמצע.

מעביר כדור לצד השני. נאתכו, אתמול (תצלום: ניר קידר)

3. טוואטחה - אם הקהל אוהב לגלגל את השם שלך על לשונו, סימן שיש לך עתיד. טוואטחה רץ טוב על הקו שהוקצה לו - צד שמאל של הנבחרת. הוא לא הוקיר יותר מדי את ההזדמנות שניתנה לו, אלא הלך ישר לעניין, עשה את כל הפעולות כמו שחקן קבוע בהרכב. אולי בעתיד יבטל טוואטחה את האגדה הישראלית על "קללת המגן השמאלי". אתמול, יחד עם יואב זיו, היא עברה סופית לצד ימין.

4. אופטימיות - בדקות בהן הנבחרת שיחקה טוב, היא הדגישה עוד יותר את האכזבה ממשחקיה הקודמים. אמנם לטביה היא לא מעצמה, אבל רפאלוב, בוזגלו, כיאל, נאתכו ופרננדז שיחקו את המשחק הכי טוב שלהם בנבחרת. שינויי התפקוד היו במקום, וכך גם החילופים. בנוסף, הדקות הטובות היו בעיקר בגלל שהמאמן והשחקנים ידעו לזהות תוך כדי משחק את החולשות של לטביה, והתאימו עצמם אליהן. ועכשיו, גאורגיה.

פסקול המשחק: "Otherside", Red Hot Chilli Peppers

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ