איתי מאירסון

1. הנה זה קורה להם שוב. שוב אלישע לוי מניף שתי ידיים באוויר ונותן חיוך מכל הלב ומכל הפוני. שוב מצלמת הכתף של ערוץ 1 חולפת על פני האוהדים הירוקים ביציע ג', אלה שאוהבים להצטלם בעודם עומדים על המעקה. מדובר בחוגגים מקצוענים; הם יודעים שהמצלמה הזאת לא מצוידת במיקרופון, ולכן זועקים אליה את משנתם בתנועות שפתיים מוגזמות - יש אלוהים, תל אביב עולה באש. כן, עכשיו כולם יודעים שרפאלוב הוא רמה אחת מעל כל הליגה, שיניב קטן הוא הכי גדול שיש, ומעל כולם יש את יענקל'ה, הוי יענקל'ה, זה כל כך מגיע לך. לא יעזור לאבי לוזון שום דבר, אתה שומע, יענקל'ה? לא יעזור לו. כי אתה, יענקל'ה, בעלים מסוג אחר. ואנחנו, מה אנחנו - אנחנו אימפריה. כן, מכבי חיפה היא אימפריה.

2. הנה זה קורה להם שוב. שוב גוטמן מכווץ שפתיים מתחת לצווארון ומנסה להבין איך זה קורה לו. שוב האוהדים עוטפים את הפנים בצעיפים אדומים עצובים. צריך ניקוי אורוות דחוף, אחי, אבל דחוף. טביב ומוני הרגו אותנו, בן שהר משתין בחיתול במשחקים גדולים, אניימה עם הראש באירופה, ולוזון גמר אותנו עם ההרחקה של אביחי. אינעל העולם, רק עכשיו הבנתי איזה שבוע מחכה לנו. הפיינל-פור זה ביום שישי או שבת? באלוהים, אמן תיכנס להם הצפירה ישר בתוך ההארכה. אתה מבין מה אני אומר, איך ששאראס זורק את השלשה של הבאזר, שיפסיקו להם את השידור. מי משדר, ערוץ 2 או 10? מי אנחנו בחצי, ריאל מדריד או סיינה? נו, מה שיהיה יהיה. יש לך מקום באוטו, אחי? תוריד אותי בעזריאלי. גלילות גם טוב.

3. שום דבר דרמטי לא קרה אתמול במאבק על האליפות. כל הצדדים אמורים להיות מרוצים, משום שהם הגשימו את הקלישאות של עצמם וחזרו לנקודת המוצא של העונה כולה: חיפה רק צריכה לקחת, והפועל רק צריכה לגנוב. דרבי? פתיחת רגליים של שטראובר מול חיפה? אליפות בדקה ה-90? ווינרים נגד לוזרים, טייק 2, אקשן.

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ