אורי טלשיר
אורי טלשיר

במהלך החימום היה קשה לעכל שמדובר בנבחרת ישראלית - תמירות ושריריות, צעדו הפרויקטוריות של אריה זלינגר בזו אחר זו אל המשטח הכתום, ניתרו ושיגרו פצצות מעל הרשת. את ההתמודדות שלשום, מפגש היורוליג הראשון מול הונגריה, החלה ישראל בגמגום, אבל התעשתה במהלך המערכה הראשונה וניצחה 18-25. בטייק השני טיילו המארחות ל-15-25, מעדו במערכה הבאה (25-18) וקינחו ב-21-25 שהשלים 1-3 במשחק.

טטיאנה פרגה, אתמול (תצלום: שרון בוקוב)

במפגש השני, אתמול, המשיכה ישראל את המומנטום מהמשחק הראשון עם 5-10 זריז. אלא שאז, משהו בקצב הישראלי השתבש ושיפור ניכר בהגנה ההונגרית הוביל את האורחות ל-22-25 בטייק הראשון. במערכה השנייה הונגריה עלתה ל-14-16, בהנהגת ריטה ליליום האימתנית. בשלב זה הזעיק זלינגר למגרש את רון פונטי, ששינתה את המומנטום עם מסירות נהדרות למנחיתות בכחול-לבן, אבל טעות אומללה הקנתה להונגריות ניצחון 25-27 ו-0-2 במערכות.

במערכה הבאה הגיעה התעוררות של ישראל, ששלטה לגמרי בקצב. הנחתה מצוינת של הקפטנית טטיאנה פרגה החזירה את המקומיות למשחק עם 19-25. פונטי המשיכה לפנק את חברותיה באסיסטים שתוזמנו היטב, אבל ההונגריות לא ויתרו ועלו ל-15-18. הצלה ענקית של אדווה זינובר איפשרה לישראל לחזור ל-23-22, אבל בסיומו של ראלי ארוך ניצחו ההונגריות 22-25 ו-1-3 במשחק כולו.

"אנחנו עדיין לא מגובשים, היכולת בהתקפה פחותה ב-10% ויש בעיות עם החסימה", אמר אתמול מאמן ישראל אריה זלינגר, "אף שחקנית לא התעלתה היום. זה מרגיז שבכל מערכה שלטנו עד הסיום ואז הפסדנו בנקודות האחרונות".

תגיות:

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ