בין נוימן לאווירון

עונת הכדורגת הגיעה לסיומה והגיע הזמן לתת ציונים לפרשנים

גיא צדיק
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
מעבר לטוקבקים
גיא צדיק

הפסקול של העונה: "ו-הכדור הזה - הו-לך פ-נימה!!!". לפעמים נדמה שישנם לפחות חמישה מאיר איינשטייניים, ושבכל רגע נתון לפחות אחד מהם מלהטט בין מלעיל למלרע בשידור ישיר. אם לכולנו היה הספק כזה, שוק העבודה היה מקום אחר לגמרי.

פוקס העונה: הסיכוי שיורם ארבל ניסה להעביר איזשהו מסר חתרני כשהקדיש את אחד ממשחקי הנבחרת לענת קם, קלוש כמעט כמו הפרשנות של ברקוביץ'; ובכל זאת, מסירת רוחב סתמית באמצע המגרש הצליחה איכשהו לעורר דיון בנוגע לחופש הביטוי.

תגלית העונה: בין אם זו מערכת הסקאוטינג של שרלרואה או אינסייט בנוגע לנעילת האצבעות בכף רגלו של ערן זהבי בזמן שהוא בועט "עם המלא", נראה שבניגוד למקובל בענף הפרשנות, אייל לחמן באמת מבין על מה הוא מדבר.

השחקן המשתפר: עברית סבירה, קצת הומור, פרשנות לא רעה - מי אתה ומה עשית עם אלון מזרחי? חבל רק שקשה לדעת מתי להאמין לו, כי מאחורי כל "יונתן, תראה את הסיבוב הזה!" מסתתר חלוץ שאולי עבד אתו אתמול על בעיטות לשער.

המאצ'-אפ של העונה: איל ברקוביץ' vs שגיא כהן. מייצגים שתי אסכולות שונות - דוגריאיזם מול פלצפניזם - המתחרות בעוז על משבצת הפרשנות המעצבנת ביותר בטלוויזיה.

דעיכת העונה: דני נוימן פתח את העונה נחוש להוכיח שלא קיבל ג'וב רק כי הוא חבר של כמה ירושלמים חשובים, אלא שמאז עניין הטרנספר לאוהדי הפועל תל אביב, נעלם מהרדאר. אפילו קבוצת הפייסבוק "גם אני חושב להפסיק לראות את המשחק המרכזי בגלל דני נוימן" מעולם לא התרוממה. כנראה שעם כל הכבוד לנוימן, יש מספיק סיבות אחרות להפסיק לראות את המשחק המרכזי.

מספר 1 בספורט: אומרים שמשה פרימו התבקש להביא קצת מהשארם של ONE לערוץ הספורט, ההוא שפעם רצה להיות ESPN; ובכן, בהשוואה ל"דיאלוג" שלו עם תומר סיני, אופירה אסייג היא כריסטיאן אמנפור.

תגיות:

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ