דרור קשטן: "שותים את דמי, זו בושה"

מאמנה החדש של הפועל תל אביב חזר מחופשתו ויצא להגן על שמו: "עושים לי עוול גדול. אני לא צריך לדבר עם אף אחד ולא לצלצל לאבוקסיס. אף מאמן שהחליף אותי בכל הקריירה לא הרים לי טלפון"

משה הרוש
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
מעבר לטוקבקים
משה הרוש

את דרור קשטן, כידוע, קשה מאוד להוציא משיווי משקל. לאורך השנים משתדל האיש עם החמסה לשמור על ארשת פנים חתומה, קור רוח מזרה אימה ורצינות תהומית. גם כשכבר פתח את פיו מילותיו גררו פיהוק ממושך.

אמש, באירוע נדיר, חזר מאמנה המיועד של הפועל תל אביב מחופשתו בארה"ב כשהוא נחוש להגן בחירוף נפש על שמו. בעת שהותו בחו"ל הוא שמע את הקולות שהפכו אותו לרוקם מזימות ונועץ סכינים בקולגות, שטענו שמינוי הבזק שלו על חשבון יוסי אבוקסיס הוא בגדר בגידה. "מאז שהתמניתי למאמן הפועל", אמר קשטן עם נחיתתו, "מתרחצים בדמי, שותים את דמי, מכפישים את שמי. פתאום הופכים אותי לחתרן הלאומי. לא יעלה על הדעת. מישהו יכול לפגוע ביושרה שלי? בדרך שלי? להפוך אותי לחתרן? לעשות ממני מי שתוקע סכינים בגבם של אנשים? זו בושה וחרפה".

"הפכו אותי לחתרן הלאומי". קשטן (תצלום: שרון בוקוב

קשטן לא נרגע והמשיך במונולוג, בו לא שכח להדוף גם את ההשוואות לקיץ 1996, כשאברהם גרנט מונה מאחורי גבו למאמן מכבי תל אביב. "איך בכלל משווים את זה? הייתי אז תחת חוזה, אחרי דאבל. פה היה משא ומתן ולא הגיעו להבנות עם אבוקסיס. כאשר אתה לא מגיע להבנות יש אפשרות שתפסיד את המערכה. אני נסער וכועס כי עושים לי עוול גדול מאוד. אני לא צריך לדבר עם אף אחד ולא לצלצל לאבוקסיס. אף מאמן שהחליף אותי בכל הקריירה לא הרים לי טלפון לפני. עם כל הכבוד לאבוקסיס, שילמד קודם כל דרך ארץ".

אבוקסיס הסתפק בתגובה קצרה ואמר: "אני משאיר לכולם להחליט אם קשטן התנהג בסדר או לא".

קשר הפועל אשקלון, מחמוד עבאס, סיכם אתמול את תנאיו עם האדומים לארבע השנים הבאות, בהן ישתכר כ-110 אלף דולר לעונה. "זו הגשמת חלום בשבילי", אמר שחקן החיזוק הראשון של הקבוצה הקיץ, "אני בא לעבוד קשה ולעזור לקבוצה להגיע להישגים".

דדי בן דיין הגיש תביעת בוררות נגד המועדון בגין חובות של 1.5 מיליון שקל עבור מענקים שלטענתו לא שולמו לו.

נראה כי סאגת מכירתם של איתי שכטר וגילי ורמוט לקייזרסלאוטרן קרובה לסיום. אמש נפגש אלי טביב עם סוכנם של השניים, רונן קצב, והבטיח לו כי העניין ייסגר עד תחילת השבוע הבא.

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ