האקזיט הרומני של רוני לוי?

מאמן בית"ר י-ם צפוי להתמנות למאמנה של סטיאווה בוקרשט. "כשלוי שמע שמדובר בסטיאווה", הצהיר בעלי המועדון, "הוא אמר 'אני מגיע מיד'"

משה בוקר
אלי שווידלר
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
מעבר לטוקבקים
משה בוקר
אלי שווידלר

על פי דיווח בעיתון הרומני "פרו-ספורט", רוני לוי צפוי להתמנות היום למאמנה החדש של סטיאווה בוקרשט. לוי חתום אמנם לעונה נוספת בבית"ר ירושלים, אך בעליו של מועדון הפאר הרומני, איש העסקים ג'יג'י בקאלי, הצהיר בתקשורת המקומית כי חוזהו לא יהווה מכשול. בקאלי צוטט בעיתון כאומר: "כשלוי שמע שמדובר בסטיאווה, הוא אמר 'אני מגיע מיד'". עם זאת, בבירה ידרשו פיצוי עבור התרת חוזהו של המאמן.

רוני לוי (תצלום: אילן אסייג)

יחד עם לוי אמורה סטיאווה להחתים את המנג'ר מיחאי סטויקה, שעבד אתו בתקופתו כמאמן אוניראה אורזיצ'ני. קודם לכן ניסתה סטיאווה להחתים את גאורגי חאג'י, אך כוכב העבר צפוי להתמנות למאמן החדש של נבחרת רומניה. מועמדים נוספים סירבו להצעה, ובקאלי טען כי ויתר על האפשרות להחתים את זיקו.

אתמול קיים לוי פגישת עבודה עם עוזרו דוד אמסלם והיו"ר איציק קורנפיין, שעסקה בעיקר בסגל בית"ר לעונה הקרובה ובמעמדו של עידן טל, המסרב לקיצוץ בשכרו. "טל היה חתום על אחד החוזים היקרים ביותר של המועדון בעידן גיידמק, והוא קיבל הצעה טובה מאוד ביחס לגילו וליכולתו בעונה האחרונה. הוא היה צריך לקחת את ההצעה הזו בשתי ידיים", אמר אתמול גורם במועדון. בית"ר תפתח את טרום העונה ביום שלישי, אך עדיין לא ברור כמה שחקנים יגיעו לאימון הבכורה.

עיריית ירושלים פרסמה אתמול מכרז לשיפוצים נרחבים באיצטדיון טדי, בהשקעה של כ-100 מיליון שקל. על פי התכנית, בשלב הראשון יורחב טדי ל-31 אלף מושבים, ובשלב השני ל-50 אלף מקומות.

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ