ההשפלה האחרונה של מאור בוזגלו?

הקשר הושעה ל-48 שעות בשל עבירות משמעת. גולדהאר עשוי להודיע לשחקן בקרוב על סיום דרכו בקבוצה

דוד מרואני
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
מעבר לטוקבקים
דוד מרואני

מאור בוזגלו הגיע אתמול לקרית שלום כדי לפתוח את אימוני טרום העונה של מכבי ת"א, אך התבשר כי אינו רשאי להתאמן. לקשר המתין מכתב מעו"ד מורן יאירי, היועץ המשפטי של המועדון, שעיקרו: "הינך מושעה ל-48 שעות בגין עבירות משמעת".

במועדון טוענים כי בוזגלו הושעה בעקבות מספר ראיונות שהעניק לתקשורת ללא אישור. "זה לא חדש", אמרו בקבוצה, "בוזגלו ואביו עושים ואומרים ככל העולה על רוחם". בוזגלו יזומן בימים הקרובים לבירור מול הבעלים מיטש גולדהאר ונציגו ז'ק אנגלידיס, שעשויים להודיע לו על סוף דרכו בקבוצה - כפי שדורש המאמן מוטי איוניר.

בסביבתו של בוזגלו, שיהפוך לשחקן חופשי בסיום העונה, טוענים כי הסיבה ליחס הצונן נובעת מסירובו להאריך את חוזהו. "אני לא מבין מה איוניר רוצה ממני", אמר בוזגלו למקורביו, "כל עונה אני צריך לעבור השפלה אחרת". פרייבורג הגרמנית והפועל ת"א מעוניינות בקשר, כשהאדומים בוחנים אפשרות לטרייד בו יהיה מעורב אלרואי כהן.

הפועל תל אביב. הטלנובלה במועדון נמשכה אתמול עם התפטרותו של קובי סידי, נציגו בהנהלה של מוני הראל, שתקף את התנהלותו של אלי טביב: "ניסיתי להשיב את המועדון למסלול, אך לצערי נתקלתי ביחס אטום ומזלזל מצד טביב, שמדרדר את המועדון לדרך ממנה אין חזרה. הייתי עד למעשה הנבלה שנעשה ליוסי אבוקסיס, ראיתי את חוסר הרצון של טביב להשקיע, ואת הניסיון להיפטר מעובדים מסורים. לא אתן יד להרס ולחורבן שנזרעים במועדון, ולא אכתים את שמי כמי שהיה שותף למהלכים. מוטב שהאוהדים יתעוררו פן יהיה מאוחר". בינתיים המשיך אתמול טביב בסבב המינויים - עו"ד ניר ענבר מונה למנכ"ל, בעוד שיעקב הלל ישמש כסקאוט במקומו של אסי דומב.

משה בוקר ומשה הרוש

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ