פרשת "הכדור המרכזי" | חשד: המאמן יובל נעים והעבריין בן כהן סחטו את בעלי קבוצת הפועל פ"ת

ביחידת ההונאה הוחלט אתמול לעצור את מאמן הפועל פ"ת לשעבר, יובל נעים, והעבריין בן כהן החשודים בסחיטה באיומים. נעים: "בטוח שהצדק יצא לאור"

שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
מעבר לטוקבקים

לאחר שעות ארוכות של חקירה החליטו אתמול ביחידת ההונאה לעצור את מאמן הפועל פתח תקווה לשעבר, יובל נעים, ואת העבריין בן כהן בחשד לסחיטה באיומים של גל חצור, אחד העצורים בפרשת "הכדור המרכזי".

בחקירתו אתמול שפך חצור אור על אודות פגישה שקיים עם נעים לפני כחודשיים לאחר שהמאמן סיים את תפקידו בהפועל פתח תקווה. בפגישה שנועדה לסכם את תנאי עזיבתו של נעים נכח גם העבריין המורשע בן כהן, כאשר המשטרה סבורה כי הוא התלווה לנעים כדי לשמש כ"בורר". בעוד שעבר נחקר חצור בנוגע לאותה פגישה ואמר כי כהן לא התערב בשיחה, אתמול אמר לחוקרים כי "רק מעצם הנוכחות שלו (כהן) הרגשתי מאוים", ולראשונה הודה כי היה מדובר בסחיטה באיומים. שמו של כהן נקשר בעבר לתחום הכדורגל כאוהד מושבע של קבוצת הפועל רמת גן וחבר של בעלי הקבוצה לשעבר ירון קוריס. באותה התקופה אימן נעים את ר"ג וכהן שכבר אז היה מיודד עימו נהג אף לשבת על ספסל הקבוצה באימונים ובמשחקים.

אתמול בערב הובלו נעים וכהן בזה אחר זה, לתא המעצר כשהם כבולים ברגליהם. "זאת תחושה קשה מאוד",אמר נעים עם צאתו מהחקירה, "אני לא יכול להיכנס לפרטים אבל אני סמוך ובטוח שהצדק יצא לאור. לא נשאלתי בשום שלב על הטיית משחקים". כהן הוסיף אתמול: "לא הלכתי עם יובל, לא הייתה סחיטה".

"מייחסים ליובל", אמר פרקליטו שחר חצרוני,"חשד לעבירה של סחיטה באיומים. במשטרה טוענים שיובל קיבל את סכום הפיצויים שהוא הוציא באמצעות סחיטה ע"י אדם נוסף". לדברי הפרקליט, נעים "כבר נחקר בעניין זה בעבר, שיתף פעולה עם החוקרים והכחיש כל קשר לעניין. אני מקווה שבמשטרה יקבלו ההחלטה נכונה וישחררו אותו בתוך כמה שעות".

עו"ד רונן רוזנבלום, פרקליטו של כהן מסר בתגובה כי "מדובר במעצר תמוה ואני סבור כי כשבית המשפט יראה את חומר הראיות הוא ישחרר את מרשי".

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ