מאור בוזגלו ומכבי ת"א - כולם צודקים

מאור בוזגלו בכלל כבר היה אמור לשחק בבאיירן מינכן, ומכבי ת"א פינטזה על המיליונים שתקבל עבורו. כולם צודקים, רק שעדיף להיות חכם

העיר
דותן שני, "עכבר " ת"א
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
מעבר לטוקבקים
העיר
דותן שני, "עכבר " ת"א

1. רובכם ודאי מחזיקים כבר ממזמן בדעה מגובשת והחלטית, אך אני טרם הצלחתי לגלות אם יעקב בוזגלו הוא היחצן הטוב בישראל, או שמאור בוזגלו הוא שחקן הכדורגל הטוב בה. לפני חודשיים וחצי, אחרי שהצטיין במשחקי הנבחרת, חשבתי שלמרות יכולתו הבינונית במהלך רוב העונה, הוא הסיכוי היחיד להצלחה של מכבי בעונה הבאה. אלא שלאחר מכן חזר בוזגלו לסורו - פירק את בני יהודה, אבל איכזב בדרבי והראה בפעם המי יודע כמה, שזה לא זה.

2. הפיצוץ הנוכחי היה עניין של זמן. האקדח הופיע לראשונה לפני חודש, כשבוזגלו התראיין לתוכנית סיכום העונה (בתשלום) של ערוץ הספורט והביע את אכזבתו מחוסר הפרגון של הצוות המקצועי. למחרת, בתוכנית סיכום העונה (החינמית) של ערוץ הספורט, הגיב איוניר באדישות והביע את אכזבתו מיכולתו של בוזגלו. כבר אז היה ברור שסיכוייו של בוזגלו להצליח כאן בעונה הבאה קלושים.

צודק, לא חכם. בוזגלו (תצלום: ספי מגריזו)

ביום ראשון החלה המערכה השלישית. הפעם בדמות ידיעה קטנה באחד העיתונים, ולפיה מכבי תנסה להיפטר מבוזגלו כבר בקיץ הקרוב. משם העניינים הידרדרו במהירות והיום כבר אין ספק, בוזגלו הוא השחקן הכי שנוי במחלוקת במכבי מאז אבי נמני. מקצועית, ברור, הרי מדובר במבשל מצטיין שאינו יודע לבעוט קרן, אבל עכשיו גם תדמיתית. סמל לאפסיותה או הצלחתה של ההנהלה. כל כך שנוי במחלוקת, עד שבמעגלי הטוקבקים ובפורומים (ללא ספק המדד הטוב ביותר כיום לדעת הקהל) היו שהשוו את השעייתו לזריקתו ההיא של נמני, בקיץ 2003. אחרים דווקא קרנו מאושר.

3. אני יכול להבין את מכבי. גם לי צובט ההפסד הכספי. מלכתחילה הגיע בוזגלו ככוכב אינסטנט תמורת הון עתק. המטרות היו ברורות. תארים בשנתיים הראשונות ומכירה לאירופה בתמורה נאה. רק שעל כישלון מקצועי לא בנו שם, וכך, שלוש שנים מאוחר יותר, מצאה עצמה מכבי תקועה. תארים אין, בעוד שנה חוזה אין וגם תמורה נאה מאירופה אין. אבל גם את בוזגלו אני יכול להבין. הבן אדם רואה את כל מי שמסביבו בורח לאירופה, והוא, שלפי התוכניות אמור היה לשחק היום בבאיירן מינכן, בקושי פותח בהרכב של מוטי איוניר. זהו סיפור של צודקים בלבד, שסיומו הבלתי נמנע, אלא אם יופיע סוכן מקושר במיוחד, הוא בעונה מבוזבזת נוספת של בוזגלו במכבי. סיפור של צודקים, אבל לא של חכמים.

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ