ליגת העל בכדורגל: יום פסטורלי במונחי הפועל פ"ת

הקבוצה פתחה את אימוניה בקיבוץ עינת תחת עננת החשדות. הבעלים גל חצור: "הסיפור הזה הוא דוגמה קלאסית לעשן בלי אש"

משה הרוש
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
מעבר לטוקבקים
משה הרוש

במי הבריכה של קיבוץ עינת השתכשכו ילדים לעיניהם הבוחנות של הוריהם, מסביב שדות קוצים ושטחי כורכר מזהיבים, שתי צעירות יוצאות לג'וגינג. שום דבר שמלמד על הסערה שאמורה להתרחש במגרש האימונים הסמוך, סתם עוד יום של שמש. רק החניה המאולתרת, שהיתה גדושה ברכבים פרטיים, רמזה על אירוע חריג.

גל חצור, אתמול. "שאף אחד לא ייצא במחולות על חשבוננו" (תצלומים: ניר קידר)

בהפועל פתח תקוה נערכו לעשרות אוהדים לוהטים עם ורידים נפוחים, אבל הסתפקו במספר מתבוננים חייכנים ובהתקהלות של אנשי תקשורת, שגילו צימאון רב לכל הברה ששחררו חברי העמותה, עטים על כל חבר הנהלה ומתחננים לבדל אינפורמציה חדשנית. כולם המתינו לחתן האירוע, גל חצור, כאילו שחקני הקבוצה והצוות המקצועי הם לא לב העניין ביום החג הזה. חצור, חמוש במשקפי שמש מעוצבים, לא אכזב אף אחד ועבר ממצלמה למצלמה כאילו הגיע לאירוע השקה.

"כל הפרשה הגעילה אותי מהרגע הראשון", סיפר לנוכחים, "אני רחוק מהדברים האלה שנקראים הימורים והטיות משחקים. נעצרתי רק בחשד לסחיטה מצד יובל נעים, והכל היה מיותר מבחינתי. הסיפור הזה הוא דוגמה קלאסית לעשן בלי אש. המעצר שלי מטופש והוא נועד להפליל את נעים ובן כהן. עלילת דם אחת גדולה. על אפם וחמתם של הרבה אנשים, פתח תקוה תהיה בליגת העל. שאף אחד לא ייצא במחולות על חשבון הקבוצה".

גילי לנדאו, אתמול

ואיזה מסכנים האוהדים, שר אריק איינשטיין, אבל בפתח תקוה המסכנים הם השחקנים, שהפכו בימים האחרונים למוכרי משחקים, רוקמי מזימות ונגועים בפשעים נגד האנושות. עם כל הרעל הזה עלו חניכיו של גילי לנדאו אל הדשא. המנכ"ל אפי צפריר ויו"ר העמותה הזמני, יוסי רוזנצווייג, ביקשו להרגיעם מדאגותיהם. "השחקנים צריכים להתרכז בכדורגל, ואנחנו צריכים לדאוג לתקציב", אמר צפריר, "לא טעינו בכלום למעט העובדה שיש קושי לגייס כספים. אין לנו פטרון, אבל נדע להעמיד את התקציב הנחוץ. כל מי שירצה לתרום מכספו יתקבל בברכה, אבל מי שירצה להיכנס להנהלה יצטרך לעבור בדיקה ראויה".

ואיפה תומר סיני בכל הסיפור הזה? עדיין לא ברור.

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ