שתפו בפייסבוק
שתפו כתבה במיילשליחת הכתבה באימייל
ורד כהן
משה בוקר
-
ורד כהן
משה בוקר
-

גומא אגייאר, ספונסר בית"ר ירושלים בכדורגל והפועל ירושלים בכדורסל המאושפז בביה"ח הפסיכיאטרי אברבנל, יפסיק לתמוך במועדונים החל מתום העונה, כך הודיע אתמול עורך דינו.

"נתבקשתי לפעול להפסקת ההליכים הנוגעים לבעלות עתידית של אגייאר על בית"ר והפועל", אמר עו"ד איתן גבאי, "זה הזמן של אגייאר לדאוג למשפחתו".

ההודעה לא הדהימה איש בשתי הקבוצות. עוד טרם אושפז אגייאר, שכזכור טען כי הביא לשחרורו של גלעד שליט, נערכו במועדונים לאפשרות שיאבדו את תמיכתו בעונה הבאה. הכספים שהעביר אגייאר לבית"ר בקיץ אשתקד (ארבעה מיליון דולר) הופקדו בבקרת התקציבים וימשיכו לעמוד לרשותה. להפועל ירושלים היה הסכם מול אגייאר, שעל פיו בסיום העונה היה אמור לקבל 94% מהבעלות, אך כעת סבורים שם שההסכם מבוטל והכספים שהעביר הפכו לתרומה.

דני קליין, יו"ר הפועל: "עדיין לא נאמרה המלה האחרונה. מבחינתנו גומא לא עזב, אני לא יודע למה נחפזו לצאת בהודעה כזאת. נקווה שהוא יבריא והתמונה תשתנה".

יו"ר בית"ר, איציק קורנפיין, עמל חודשים ארוכים על גיוס משקיעים, אך גם כך נמצא המועדון במצב סביר ויכול לפתוח את העונה הבאה בתקציב של כ-20 מיליון שקל. לבית"ר שחקנים שמכירתם יכולה להניב הכנסה נאה מאוד, ובמקביל מתכוונים במועדון להיפטר מחוזים כבדים, בהם של המאמן יצחק שום והשחקנים שמעון גרשון, אריק בנאדו ועידן טל. צעד זה צפוי להסיר מבית"ר עול של כ-10 מיליון שקל. אם תתקשה לגייס מיליון עד שני מיליון שקל, היא עשויה לזכות להלוואה מההתאחדות לכדורגל.

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ