ליגת העל: יובל נעים פוטר מבני סכנין

אחרי 40 יום בלבד בתפקיד ושבוע וחצי לפני פתיחת העונה, יובל נעים פוטר מבני סכנין, שמחפשת כעת מאמן חדש. היו"ר חסן אבו סלאח מעוניין להחזיר את מרקו בלבול. גם מישל דיין וירון הוכנבוים מועמדים

משה בוקר
מעבר לטוקבקיםכתוב תגובה
הדפיסו כתבה
משה בוקר

בתום פגישה בת שעתיים בין יובל נעים לראשי בני סכנין אתמול בערב, סוכם על פיטוריו של המאמן. על פי הסיכום, נעים יקבל שכר עבור שלושת החודשים הקרובים. שני הצדדים טוענים כי הפגישה התנהלה באווירה נינוחה, למרות ההשמצות ההדדיות ביממה האחרונה.

"אין לנו בעיה אישית עם יובל נעים, פשוט לא הסתדרנו", אמר יו"ר בני סכנין, חסן אבו סלאח, "נוצר קרע גדול ולא ניתן היה להמשיך לעבוד יחד. לא רצינו לפגוע ביובל ובקבוצה והחלטנו על פרידה. הגענו מהר מאוד לסיכום הכספי".

נעים, לעומת זאת, נשמע מאוכזב מאוד מאירועי הימים האחרונים. "הודעתי להם שבמצב שנוצר אני לא רוצה להישאר בסכנין", אמר המאמן ל"ספורט הארץ", "אני מאמן שלא מעגל פינות. בניגוד למאמנים אחרים, אני עומד על העקרונות שלי. העדפתי שהפרידה תתקיים עכשיו, כדי שלא נצטער על זה בעתיד. אני מאמין שאמצא את דרכי בקרוב מאוד".

למרות שהחזיק בתפקיד 40 יום בלבד ולא זכה לפתוח את העונה, נעים טוען כי לא נותרו אצלו משקעים. "אני לא עוזב את סכנין עם צלקת. הרבה דברים יצאו מפרופורציה ביומיים האחרונים, נאמרו גם דברים לא נכונים. לא קבעתי אימון בוקר בזמן הרמדאן. אנשים חשבו שהיתה מלחמה בין סכנין לבין יובל נעים וזה לא נכון. אני משאיר מאחורי קבוצה טובה".

נעים טוען כי במהלך הפגישה עם ראשי סכנין הוא קיבל הודעות משחקנים, שביקשו ממנו להישאר. "יש לי יחסים נהדרים עם השחקנים", הוסיף המאמן, "הם אוהבים אותי ואני אוהב אותם. לא היו בינינו בעיות".

עוזר המאמן עבאס סואן העביר אתמול את האימון, וימשיך להעביר את האימונים עד שימונה מאמן חדש. אבו סלאח מעוניין במרקו בלבול, קודמו של נעים בתפקיד, שצפוי להחליט בקרוב אם הוא מוכן לשוב לקבוצה. מועמדים נוספים הם מישל דיין וירון הוכנבוים.

בר"ג מתחמקים מעסקת הטיעון

אתמול הוגש כתב אישום נגד הפועל רמת גן ונגד שלושה משחקניה בעונה שעברה, קובי חסן, עומר פרץ ומור גולן, בחשד לחוזים כפולים. במועדון מסרבים בשלב זה לחתום על עסקת הטיעון עליה סוכם עם הבקרה התקציבית והיועץ המשפטי של ההתאחדות, על פיה יופחתו ממאזן הקבוצה ארבע נקודות בפתיחת העונה הקרובה. בבקרה התקציבית טוענים כי גורמים ברמת גן מאמינים כי יצליחו לשכנע את בית הדין לוותר על הפחתת נקודות כיוון שהבעלים לשעבר, ירון קוריס, עזב.

תגובות

משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ