יהודה מדינה

מאמן הפועל חיפה ניצן שירזי שידר עצבנות גלויה לפני המפגש אתמול מול קרית שמונה. במהלך השבוע האחרון הוא הירבה לגעור בשחקניו באימונים, ואיים כי לא יקבל הפסד מול הקבוצה שניצחה אותם בגביע הטוטו בשבוע שעבר.

לעמוד הפייסבוק של ספורט הארץ

אולי בגלל זה שחקניו היו כה עצבניים אתמול בקרית אליעזר. שחקני חיפה ספגו שישה כרטיסים צהובים ושני אדומים, כשאייל טרטצקי ואושרי רואש לא זכו לסיים את המשחק. האחרון, שהורחק לאחר שפגע באדריאן רוצ'ט, העיף את שלט החילופים של השופט הרביעי בדרכו החוצה, והוא צפוי לעמוד בפני ועדת משמעת.

לא רגוע. שירזי, אמש (תצלום: נמרוד גליקמן)

מנגד, קרית שמונה עשתה את שלה. האורחים הניעו את הכדור והגיעו להזדמנויות רבות, מהן ניצלו בסופו של דבר רק אחת, שהספיקה לניצחון 0-1. בדקה ה-89 הורחק מאמן קרית שמונה רן בן שמעון, לאחר שהביע בפני יפת את זעמו על המשחק האגרסיבי של המארחים. גם בן שמעון, שבסיום התעמת מילולית עם שחקן חיפה ערן לוי, צפוי לעמוד בפני ועדת משמעת.

"השגנו את המטרה - ניצחון במגרש חוץ קשה מול יריבה לא קלה", אמר המאמן, "אני לא מתייחס לשיפוט ולהרחקה שלי, זה חלק מהמשחק. אני גאה בשחקנים שלי ובטוח שהקבוצה תיאבק גם העונה בחלק העליון של הטבלה". שירזי סיכם: "שיחקנו גרוע מאוד. כל השבוע אני מכין את הקבוצה ומזהיר אותה, אך השחקנים משחקים בצורה לא אחראית".

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ