הפועל ת"א: ריבים במרכז השדה ובהנהלה

ורמוט וטועמה לא הסתדרו ביניהם במרכז השדה ודווקא בן דיין נפגע מכך. ומי ניצח בקרב בין בעלי הקבוצות: טביב, יאמר או הראל?

אודי שרבני
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
אודי שרבני

1 הפועל תל אביב - בין אם בין השורות או מאחוריהן, היה אתמול ריב על האמצע של הפועל תל אביב בין ורמוט לטועמה. ריב קהה, ריב שלא נעשה במתכוון, אלא אינסטינקטיבי. טועמה נמשך לאמצע ולניהול המשחק, כי זו מהותו. ורמוט, שהרגיש את הצפיפות הזו, ברח ימינה, כמעט אל הקו, בשביל למצוא את מקומו.

אבוקסיס, בעיקר במחצית הראשונה, לא ראה זאת, ומי שסבל מכך הכי הרבה היה דווקא בן דיין. מצד אחד לא היה מי שיעזור לו בסגירת הצד, מצד שני היה זה מצב אופטימלי בשבילו לקבל כדור ארוך מצד ימין אל אותו שטח ריק מאדם, ולעשות מטעמים. הוא לא עלה בכלל, כי התשובה נמצאת בחלק הראשון של המשפט - לך תעלה להתקפה כשאין מי שיעזור לך בחזרה להגנה.

משמאל: טועמה ו-ורמוט רבים על האמצע, שהר מגיע להפריד, אתמול (תצלום: ניר קידר)

2 נתניה - למרות ההפסד, נראה שנתניה מתחילה לחזור לעצמה, עד כמה שאפשר להגיד במשחק שכזה "לחזור לעצמה". אמנם נתניה של תחילת העונה היתה משחקת טוב מאתמול, אבל נתניה של משבר אמצע הסיבוב היתה משחקת גרוע יותר. והנה, אולי הדברים מתחילים להתאזן חזרה, בין שתי הנתניות של העונה עד כה. לא קל מול הפועל תל אביב. נתניה לא קבוצה "מסודרת", וכשיש מולך קבוצה שיודעת מה קורה עם עצמה בכל רגע נתון, הזרקור העצמי מזדקף ומראה לך בדיוק מי אתה. נתניה היא קבוצה שתלויה ביום טוב של חן עזרא או אחמד סבע, ובשאר הזמן שורר בלגן שלפעמים הוא טוב ולפעמים לא. נתניה, כרגע, משתקמת. שוב?

3 בעלים - אז כמה יצא המשחק אתמול בין הקבוצה שהבעלים שלה (יאמר) היה פעם מסמר האירועים, זה שאיבד את כל הצביקה פיקים שרוכבים על המסיבות הביתיות (עם החומוס והפיתות שמחולקות לרבעים), לבין הקבוצה הזאת שיש לה שני בעלים (אני מפחד לכתוב את שמם כי הם יריבו מי ייכתב ראשון) שלא מדברים אחד עם השני? נו, אלה שרבים אפילו על הסכם - "במבי" - שעד השנה האחרונה היה ידוע לציבור הכדורגל רק בתור כינויו של שחקן בני יהודה לשעבר, רוני מאיר. מה היה במשחק הזה? הפסידו, שניהם. היה זה משחק בין בעלי קבוצות: אחד מיואש ובגדר נעלם, ושניים שבדרך לשם

פסקול המשחק: "I Started A Joke", Faith No More

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ