עודד קטש יכול להמשיך לישון בשקט

כי למרות ההתפרקות של ירושלים, אין לו שום מחליף ראוי. בינתיים ממשיכה הקבוצה לשלם על היוהרה ועקידתו של נעימי

עופר מתן
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
עופר מתן

נתחיל מהסוף: עודד קטש כנראה לא יפוטר בקרוב, או בכלל. הסיבה העיקרית היא שאין מאמנים פנויים בשוק. כלומר יש את יעקב ג'ינו, אבל מה קשור עכשיו ג'ינו ואיפה הוא בכלל; ויש את מולי קצורין, אבל הוא בנבחרות ובטח ירצה המון כסף. ומי עוד? אה, יש את אלעד חסין. סתם, בצחוק. ויש את פיני, אבל הוא בכלל ירצה סכומים מטורפים, ומאיפה יש לשלם לו. מרענן כץ? לחמאס הוא יתרום לפני שייתן שקל לפיני. אז מי? חרוש? שוב גדי קידר? ומה עם אמיר מוטאפצ'יץ', איפה הוא היום?

ככה בערך יישמעו השיחות בין דני קליין לגידי דודי בימים הקרובים. הם יישבו לקפה, אולי לחומוס, ויזרקו שמות. כלומר, קליין יזרוק שמות ודודי יהנהן במבטים מלאי חשיבות, יזרוק מלה על זה ויסתלבט על ההוא, ובעיקר יהנה מעצמו. הוא הרי לא מבין בכדורסל, רק "באנשים", כלומר ברכילויות.

לא כמו קליין. בגלל שקליין מבין בכדורסל הוא נתן לקטש לבנות קבוצה בלי סנטר, לכן הוא גם מתמזמז עם הבאת גבוה חירום כבר חודשיים, ובזכות ההבנה הגדולה שלו במשחק הוא מתעקש להשאיר את דיון דאוול האנמי במלחה.

אז השמות ייזרקו, קליין יקבל מדי פעם סמסים מקבלני עפר ירושלמים שיטנפו את קטש, יסתכל על דודי ויתבאס. הוא ייזכר איך לפני ארבע שנים שלח את המנהל שלו ללכלך בטלוויזיה על המאמן הבכיר היחידי שפנוי היום בשוק. קוראים לו ארז אדלשטיין, שבאותו היום נשבע שלא לחזור לירושלים בחיים, לפחות לא תחת ההנהלה הזאת. בגלל זה לקטש אין מה לחשוש למשרה שלו.

ההתפרקות של ירושלים בחודש האחרון היא תולדה של יוהרה. בקיץ הם היו משוכנעים שבנו את הסגל הכי טוב בעשור האחרון, והתגאו איך הלכו רק על זרים ששיחקו כבר בארץ, כמו שהפרשנים בטלוויזיה ממליצים. גם קטש עצמו גילה יוהרה כשהעתיק את שיטת המשחק החלבית שלו מהגליל לירושלים בלי להתחשב בשינויי הפרסונל והאקלים, ובלי שלקח בחשבון שהליגה עלתה על השטיק שלו. קליין התבשם כל כך מהסגל הרחב עד שבתחילת העונה עקד את גיסו יחידו, יובל נעימי. בדיעבד, החלטה מטופשת.

לקחו את הישראלי הטוב בקבוצה, מהבודדים בסגל שיוצרים בהתקפה, ומצצו ממנו את חדוות החיים. ולמה? כי אבא שלו קצת ערס, ו"ממילא הבאנו יותר מדי גארדים העונה". אז שלושה חודשים לאחר ההחלטה אפשר להכריז רשמית: ג'ייסון ריץ' הוא גארד יוצר פחות טוב מנעימי, עם או בלי מיקרוגל המריבה. וגם: מי שמתגרה בקארמה ומשבית כוכב בגלל אגו ותככי חצר, שלא יתפלא שחצי קבוצה נפצעת לו.

לחצו על הפעמון לעדכונים בנושא:

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ