הפועל ת"א: למה אף אחד לא אוהב את אלי טביב?

אוהדי הפועל ת"א, זה ידוע, פלורליסטים מטבעם ומתנערים מגזענות. אז כיצד קרה שאף אחד מהם אינו מצדד בבוס שאינו מוני הראל

אלעד ליפשיץ
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
אלעד ליפשיץ

לאלי טביב אין מחנה של תומכים בקרב האוהדים בבלומפילד. כלום, יש מחנה הראל, ויש מחנה הניטרליים. זהו, אין טביב. וזה ממש משונה, כי הרי ביציעים בבלומפילד כולם פלורליסטים ומקבלים ומחבקים. ברור, בעניינים כאלה אוהדי הפועל הם הכי טובים שיש, הגזענות מהם והלאה והנאורות מהם והנה. כן, בדיוק, את זה סיכמנו, סגור. פשוט יש בעיה כלשהי עם טביב - זאת אומרת, להם, לאוהדים בבלומפילד, יש בעיה כלשהי עם טביב. רגע, מעניין - מהי?

ובכן, בשביל זה צריך לפנות זמן ולבדוק. כי בין כל הפלורליזם והמודרניזם שמקשטים את בלומפילד, אי אפשר כמעט לבדוק כלום, אבל בכל זאת, חייבים לשאול - איך זה שלטביב אין שום מחנה? איך זה שהיציעים מתחלקים לשניים - מחנה הראל מול אנשי האו"ם - נו, תגידו, איך זה יכול להיות? מה, בכל הגלקסיה הנאורה הזו בבלומפילד אין שום קומץ שמוכן לצדד בטביב?

מה הבעיה שלהם עם טביב? אוהדי הפועל ת"א (תצלום: ספי מגריזו)

מוזר לאללה הקטע הזה, תודו. כלומר, גם הראל הוא באמת בסדר והכל. הוא גדל בבלומפילד, הוא לא זר, הוא אחד מהם, מישהו מבפנים - שזה יתרון גדול. ובעצם, את זה תעזבו - זה שהוא מבפנים, זה שהוא אחד מהם - זה בכלל לא שום יתרון. אצלם זה ממש לא פקטור. מה פתאום. גם זר היה יכול להתקבל בבלומפילד, ברור. פשוט הראל, איך נאמר, נו, אתם יודעים, הראל זה הראל.

ומנגד, מה לגבי טביב? למה הם חושבים שטביב לא חביב? הוא דווקא נראה די נחמד. האמת, נראה פזרן. לא מתקמצן, אוהב עסקאות, מכוון גדול. הוא מחזיק בזכויות רבות בבניית האימפריה הדורסנית הזו. הוא החתים שחקנים, הביא מזומנים. והנה, תראו מה זה, למרות הכל, אף אחד בבלומפילד לא נמצא במחנה שלו. אין מחנה טביב.

דווקא נראה די נחמד. טביב (תצלום: ניר קידר)

מוזר, כי הראל זה אמנם הראל, כבר סיכמנו, אבל טביב, נו, הוא באמת משקיע. הוא בעלים שמוציא מהכיס. כלומר, הוא ממש לא קמצן. לא חסכן. דווקא די לארג'. הוא אחד ששופך, שבונה, שמביא. הוא ממש לא כמו כל התימנים. בפירוש, הוא לגמרי מצליח להתעלות מעל עובדת היותו תימני. אז תגידו אתם, למה אין לו שום מחנה בבלומפילד?

לחצו על הפעמון לעדכונים בנושא:

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ