ליגת העל בכדורגל: מה הסיכוי שאלרואי כהן באמת משחק בהפועל ת"א

רק לפני כמה שבועות הוא עוד שיחק בקרית שמונה ורצה שמכבי חיפה תזכה באליפות. עכשיו אלרואי כהן עושה להפועל ת"א איתי שכטר

העיר
ניר צדוק, "עכבר " ת"א
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
העיר
ניר צדוק, "עכבר " ת"א

גדול שאלרואי כהן פתאום בהפועל, עולה מהספסל להחליף את סלים טועמה ואולי לעזור לנו - מכולם - לנצח ולזכות באליפות. כמה שבועות קודם לכן, על המעקה בקרית שמונה, אתה מקלל אותו - מכולם - כשהוא עולה מהספסל לעזור להם לנצח משחק ולמנוע מאיתנו לזכות באליפות.

אומרים שהוא טוב, וגם אם "פחד" היא מילה גדולה מדי במקרה זה, שימת הלב המיוחדת מקורה בבאזז שעוטף אותו. אומרים - הרי לא באמת ראית, כן? - שהוא מהיר, טכני, ורן בן שמעון מתנסח נורא יפה ובקול עדין כזה בכל פעם שהוא נדרש אליו, וגם אם אתה לא יודע אם באמת יש שם משהו, אתה בוחר, מסיבות שלא ידועות לך, להאמין שכנראה יש.

לקלל אותו, לאהוב אותו. אלרואי כהן (תצלום: ניר קידר)

ואתה מקלל - אוי, נו, די: "אני" היא המילה המתאימה, אין טעם להתחבא - לא כי עכשיו הוא נגדך, כמו משום שמחר הוא עלול - עלול? בטוח! - להיות במכבי חיפה, במכבי תל אביב, אולי בשתיהן גם יחד. כן, כן, תפור עליו מכבי חיפה ומכבי תל אביב ביחד. הוא כל כך מהיר - ככה אומרים, כן? - שהוא יכול לבשל בשבת בירוק ולהספיק להגיע כדי לכבוש בצהוב ביום שני.

זה ברור, אחד כמוהו בחיים לא יגיע להפועל, ואם כן, אז רק אם לא תהיה לו ברירה, ורק אם אנחנו נהיה היחידים שנרצה אותו. אבל איך נהיה היחידים שנרצה אותו? כולם רוצים אותו, גם מי שלא יכול להרשות לעצמו, גם מי שלא באמת צריך אחד כמוהו. וחוץ מזה, בטח גם הוא, כמו כולם, רצה בעונה שעברה שמכבי חיפה תיקח אליפות. זה לא שאני נעלב וזה לא שזה עזר לו יותר מדי - תאכל את הלב, אלרואי! לקחנו, על אפך וחמתך - אבל בטח שאני לא יכול לאהוב אותו, או סתם, נניח, לא לקלל אותו. לקלל אותו כמפרעה, לקלל אותו היום בשביל שמחר כבר יהיה יותר קל.

אבל פתאום הוא בא להפועל, וכמה שזה נראה לא הגיוני, כמה שתרחיש שכזה הרגיש מוזר, ככה, ביחס ישיר, זה מסקרן. פשש, אתה - אני, סליחה, אני - אומר (בהנחה ו"פשש" היתה מילה): שיחקת אותה אלרואי. לא היינו מאמינים, אבל אתה ידעת לאן לבוא. כמו איתי שכטר, עוד מישהו מהיר שלא היה אמור להיות כאן, ופתאום הוא כל כך הפועל, עד שהוא יושב איתך בדרבי ביציע, עם רצועה מוזרה כזאת ששומרת לו על הכתף הפצועה.

לחצו על הפעמון לעדכונים בנושא:

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ