הכירו: נטלי הראל, בעלי הפועל תל אביב

בת זוגו לשעבר של מוני הראל עיקלה את חלקו (50%) בבעלות על המועדון, דבר שיהפוך אותה לנהנית מכספי מכירה אפשרית. כמו כן, תוכל להציע את חלקה למכירה פומבית. במבי, מסתבר, לא יהיה שם בקרוב

משה הרוש
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
משה הרוש

מוני הראל מחכה כבר שבועות לשובו לישראל של שותפו לבעלות על הפועל תל אביב, אלי טביב. הראל מעוניין להשלים מול טביב את הליך הבמבי, שיוביל לפירוק השותפות. טביב אכן חזר שלשום לישראל, אך את הבשורה המשמעותית קיבל הראל דווקא מידי עורכי דינו - זכויותיו על 50% מהבעלות על המועדון עוקלו על ידי ההוצאה לפועל בתל אביב ויועברו לפרודתו, נטלי הראל, זאת במסגרת הליכי הגירושין בין השניים.

צו העיקול על "כל נכסיו וזכויותיו בהפועל תל אביב" הוטל על הראל בעקבות אי תשלום חובות של מאות אלפי שקלים לאשתו לשעבר, מתוקף פסיקת בית משפט לתשלום מזונות, שניתנה לפני מספר חודשים. העיקול על חלקו של הראל בהפועל מצטרף לעיקולים על חשבונות הבנק והחברות הבורסאיות של הראל, מאותן סיבות.

משמעות העיקול היא כי הראל לא יוכל למכור את חלקו בהפועל ללא הסכמתה של פרודתו, וגם אז כספי המכירה האפשרית יעוקלו לטובתה. עוד עולה כי בתוך 21 יום ממועד קבלת צו העיקול, תהיה רשאית נטלי הראל לבקש מימוש זכויות כספיות במועדון, באמצעות הוצאת מחצית הבעלות למכירה פומבית לכל המרבה במחיר, בכפוף לצו בית משפט.

ההתפתחויות הללו הגיעו ביממה האחרונה גם לידיעתם של אנשי טביב, שמבינים כי הליך הבמבי אינו בר ביצוע בשלב זה ואינו רלוונטי עד שתתבהר הסוגיה המשפטית הנובעת מעיקול חלקו של הראל.

גוטמן ימשיך לנוח

גם את משחק העונה מול מכבי חיפה ביום ראשון ימשיך לנהל, כצפוי, עוזר מאמן הפועל תל אביב יוסי אבוקסיס, כשהמאמן אלי גוטמן ישהה בביתו בהמלצת רופאיו. אתמול עבר גוטמן בדיקות רפואיות מקיפות שהצביעו על תוצאות תקינות, אולם נאמר לו כי עליו לנוח בביתו עוד שבועיים לפני שיחזור לפעילות מלאה. המאמן עשוי לבקר באחד האימונים בימים הקרובים, במסגרת חזרה הדרגתית לפעילות.

לחצו על הפעמון לעדכונים בנושא:

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ