מעלתו של רן בן שמעון, מעלתו של אלישע לוי

משפט שדה

אודי שרבני, משפט שדה
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
אודי שרבני, משפט שדה

1 בן שמעון

למה אני אוהב את רן בן שמעון? כי בזמן המשחק הוא לא מעביר לשחקניו רק הערות נקודתיות, אלא חושב מה צריך לשפר במשחק עצמו, מה לומר במחצית, ואיך להסביר זאת באימון שאחרי. לפעמים הוא נראה אובד עצות, כי אצלנו כל מי שמהרהר הוא "אובד עצות". והנה השנה, התדמית של בן שמעון מתאזנת. שפת גופו על הקווים התקבלה בעם. כן, אחרי הכל אלו התוצאות שקובעות, אבל גם למושג "טווח ארוך" יש שני צדדים: בניית הדרך של האובייקט, והסתגלות של הסובייקט.

2 קרית שמונה

וכאן אנחנו נתרעם ביחד. נתרעם בשם שחקני קרית שמונה, שלוקחים מהם את הקרדיט ומעבירים אותו ישר אל מאמנם. כמו שהשיח מוטה מראש כשקבוצה גדולה מפסידה לקטנה (אה, כן, בסוף נזכרים ואומרים "שאפו"), כך גם השיח על קרית שמונה: "מה שבן שמעון עשה עם השחקנים האלה". אבל היי - אלה השחקנים, לא רק המאמן. העמידה והנעת הכדור החכמות הן שלהם, ואלו לא היו אתמול. לכן הם אלה שהפסידו אתמול.

פסקול המשחק: just because", jane's addiction

3 אלישע

לא קל לעלות למשחק עם משפט מכביד שמתנוסס על גבך ("אלישע לוי מועמד ראוי, אך יש מועמדים נוספים", יעקב שחר), אבל זו תמיד היתה מעלתו של אלישע. רדוף תמידית, אבל מקבל זאת בהתנהגות כמעט זנית. מנסים לקמט אותו בגלל יכולתו לקבל את המציאות כפי שהיא: מציאותית. עם רשימת פצועים כמו זו של חיפה, מאמנים אחרים היו אומרים "אני לא רוצה לתרץ, אבל", ואז שופכים את תירוציהם. וזה בדיוק העניין, הדברים האלה לא מגיעים אצלו לקצה הלשון. לאלישע יש שחקנים יעילים? הוא מייעל אותם עוד יותר.

4 חיפה

בחציה השני של המחצית השנייה שיחקה חיפה את הכדורגל הכי טוב שלה העונה. בניגוד למחצית הראשונה, חמד ואזולאי השכילו לחלק את תפקיד החלוץ המרכזי ביניהם, ורפאלוב לא ברח לצדדים. המגמה נמשכה גם כשקטן החליף את אזולאי ותפס את האמצע. אז רפאלוב יכול היה לברוח לאגף, אחרי שהרגיל את ההגנה לכך שהוא באמצע. התבלבלתם? גם הגנת קרית שמונה. חיפה שיחקה מהר, הרבה משום שחמד ואזולאי רעבים לגולים ומותחים בתנועותיהם את הקבוצה קדימה. אין אפשרות לא למסור להם.

כתבות מומלצות

משה טוב עם אשתו רות וילדיהם. הסיפור הוסתר במשך שנים

מתחת לאף של פינושה, השגריר הישראלי הציל מאות צ'יליאנים ממוות

התינוק הרוקד של "אלי מקביל"

אנחנו נתקלים במילה הזאת כל הזמן, מעטים יודעים מה מקורה

לפי תושבים, הורים המחפשים לילדיהם עתיד טוב יותר לא רושמים אותם לבתי הספר הממלכתיים-ערביים

למעט מאוד ערבים ביפו יש תואר אקדמי. המכשולים מתחילים כבר בגן

שיעור תכנות בבית ספר בנס ציונה. תפקידם של המורים נהפך לקשה מתמיד

ב-1 בספטמבר כבר לא אהיה מורה. שבעה רגעים מתוך המסע שלי במערכת

גרירת המסעדה, בשבוע שעבר. בלטה בקו הרקיע של נמל אברדין מאז 1976

המסעדה הצפה שהיתה מסמלי הונג קונג טבעה, ועבור התושבים זה סימן

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ