העתיד של בית"ר ירושלים

בית"ר יכולה להציל את כל העונה הארורה הזאת שלה על ידי משחקי חיים ומוות שיעוררו אותה (לשנה הבאה) כדי לא להגיע לאותו מצב

אודי שרבני
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
אודי שרבני

1. הפסקת שתייה - השופט בר נתן הורה על הפסקת שתייה, ובצדק: חם מדי, בטח לכדורגל ישראלי המצריך גרביים. ובהפסקת שתייה, אם אתה רוצה, תוכל לראות את ה-DNA של הקבוצה. התנהלות חדר ההלבשה מכווצת לכדי שתי דקות. בתוך כל זה, תלוי אם הקבוצה מובילה או לא. ומה אנחנו לומדים מהפסקת השתייה של אתמול? בן שמעון נראה קצת פגוע משחקניו. לא מרוגז, יותר פגוע. רוני לוי ידע בתוך תוכו שקבוצתו תנצח, ולכן ניסה להסיט את המחשבה הזאת מראשו בשביל להישאר נקי. והשחקנים? יש כאלה ששתו מהפייה, ויש שלא.

ידע שקבוצתו תנצח. רוני לוי, אתמול (תצלום: עבדאללה שמא)

2. מויאל - קובי מויאל, אני בטוח שכשהוא יורד ממיטת המסאז'ים הוא אוהב לראות את ברק רגליו המשוחות בשמן. מויאל, אני בטוח שהוא אוהב שאומרים עליו "זה גרזן, זה". מויאל, אני בטוח שלפחות פעם אחת איזה מאמן נוער נתן לו הוראה לשמור אישי על שחקן יריב והוסיף "הוא הולך להשתין, אתה הולך להשתין". מויאל, אני בטוח שמדי פעם באימונים הוא נכנס חזק מדי ומישהו מתרגז עליו. מויאל, אני בטוח שהוא מוחמא מזה שאומרים עליו שאין אצלו הפרדה בין אימונים למשחק כשהוא נכנס חזק. הוא הבקיע אתמול למרות כל זאת. או אולי בגלל.

3. קרית שמונה - האם קרית שמונה מאמינה לכל מה שאמרו עליה? זה כבר משחק שני וחצי שהיא לא משחקת טוב. הנעת הכדור הסבלנית, אבל לא שחצנית, התחלפה בחיוכים ציניים כתגובות להחלטות שיפוט. זה לא ששחקני קרית שמונה נחים על זרי הדפנה שלהם, לא. הם פשוט נהיו נאיבים מרוב שהצליחו, מתנהגים בדיוק כמו שגדולי העולם ציפו מהם בהתחלה: אתם, קרית שמונה, לא תוכלו לקפוץ מעל הפופיק כי לא תגיעו לכך, אתם פשוט תחשבו שהטוב שקורה נמשך לנצח. אם קרית שמונה רוצה כרטיס לאירופה, היא צריכה לקפוץ מעל הפופיק של עצמה.

4. בית"ר - אז פלייאוף תחתון, מה? לשחק ולנצח ובסוף זה לא מספיק, אה? מה עושים במצב כזה? אתה משחק, מקבל פרמיה כספית, אבל לא פרמיה קרייריסטית. שער אחד היה קובע לך את זה. מצד שני, מה כבר יש לעשות בפלייאוף האמצעי? לדשדש בדשא? לשחק לרוחב? חוזה פיקס של המוות הכדורגלני. והנה, בית"ר יכולה להציל את כל העונה הארורה הזאת שלה על ידי משחקי חיים ומוות שיעוררו אותה (לשנה הבאה) כדי לא להגיע למצב כזה. לפעמים קבוצה זקוקה לשוק חשמלי כדי להעריך (או להאריך) את החיים. עדיף לה.

פסקול המשחק: "עתיד", גבריאל בלחסן

כתבות מומלצות

"ג'ניפר לופז: מחצית". חזקה, חרוצה, לא פראיירית

הסרט על חייה של ג'ניפר לופז עושה תיקון לשנים של יחס מבטל כלפיה

גילה פימה. "בשיא הקושי שלי ראיתי שאני יכולה להעלות חיוך למישהו אחר שקשה לו"

כשחייה התרסקו, הציעו לה עבודה לא נחשקת, והיא מצאה בה יעוד

Grandmaster Flash The Message

אחד השירים המשפיעים בתולדות המוזיקה חוגג 40, והוא נוקב מתמיד

מלון מנדרין. עסקת מנדרין היא הרכישה הראשונה של הקרן אחרי השלמת גיוס של יותר מ-2 מיליארד שקל

קרן JTLV רכשה את מלון מנדרין בצפון תל אביב ב-190 מיליון שקל

אוטובוס אגד

נהגות משתינות בדליים ומיכאלי שותקת כי אנחנו לא הבייס שלה

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ