הפועל ת"א: מוני הראל ואלי טביב עדיין מסרבים להיפרד

אלי טביב העביר לעורך דינו של הראל תשלום בסך שישה מיליון שקל, אך האחרון מסרב להשלים את העברת השליטה במועדון. גם בתיה שהר לא רגועה

משה הרוש
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
משה הרוש

אלי טביב העביר לעורך דינו של מוני הראל תשלום בסך שישה מיליון שקל, מהלך שאמור היה להעביר לידיו את השליטה בהפועל תל אביב. ואולם, בסביבת הראל טענו כי העברת המועדון אינה תקפה משום שההמחאה נרשמה לפקודת עורך דינו של הראל ולא לפקודת מוכר המניות, בנוסף להתניות שונות שהציב טביב.

מטעמו של טביב נמסר: "הדבר היחיד שאנחנו מבקשים הוא אישור לכך שמניותיו של הראל נקיות מעיקולים". כזכור, חלקו של הראל במועדון עוקל לטובת פרודתו נטלי הראל. לשם הסרת העיקול, ייאלץ הראל להעביר לידי פרודתו כ-700 אלף שקל.

בן שהר (תצלום: שרון בוקוב)

רפי עגיב, שטוען לבעלות על 16.7% ממניות המועדון, שיגר באמצעות פרקליטו עו"ד ברוך כצמן מכתב לטביב ולהראל, בו הוא דורש למנוע שינויים בבעלות עד בירור זכויותיו. שחקני הפועל, אגב, טרם קיבלו את משכורות חודש אפריל.

בתיה סהר, אמו של החלוץ בן שהר, התלוננה אתמול כי המועדון מעכב את העברת התשלום לאספניול עבור השאלת בנה. "הפועל מעכבת תשלום של 214 אלף יורו, זאת בושה. בן קיבל רק שליש משכרו השנתי (100 אלף יורו ברוטו)". ראשי הפועל השיבו: "במארס הופקדו 200 אלף יורו, אך סהר ביקשה לעכב את התשלום כדי להימנע מתשלום מס. נעביר תשלום נוסף בימים הקרובים".

לחצו על הפעמון לעדכונים בנושא:

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ