בלוג הפוטבול | ברגע אחד ללא הגנה ובניגוד לכל חוק אפשרי, הליגה נחלקה לבני אור וחושך

מייסון רודולף מפיטסבורג היה גרוע בכל קנה מידה במשחק מול קליבלנד, אבל הרגע בו מיילס גארט תלש את קסדתו וחבט בו אחרי עימות מוקדם, חילק את ה-NFL לבני אור וחושך ברורים ■ בקרב הפואטרי סלאם בין למאר ג'קסון ודשון ווטסון, האחרון לא מצא את המילים ■ סימני הגיל ניכרים על טום בריידי

ניר צדוק
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
מעבר לטוקבקים
ניר צדוק

קליבלנד (6-4) - פיטסבורג (5-5) 7:21

מייסון רודולף היה כל כך גרוע בערב חמישי, שהוא הפסיד לא רק לקליבלנד אלא גם למקצוע שלו. ארבעה איבודים במשחק אחד הם יותר מתבוסה להגנה - זו כמעט כניעה בפני דרישות התפקיד, ולפיהן הקוורטרבק צריך למסור את הכדור לשחקני הקבוצה שלו ולא לאלו של היריבה.

רודולף לא קיבל את הכישלון בשלוות נפש. בכל פעם שירד לספסל ניכר כמה הוא כועס על עצמו, מתבייש ממש, ובעיקר - שאין לו לאן לברוח. המשחק הקפיד למשוך אותו חזרה פנימה, כשזימן לו פעם אחר פעם הזדמנות לגאולה בדמות דרייב חדש. אלא שלפעמים הכותרת של "דאון ראשון ועשרה יארדים" לא מציעה אפשרויות בלתי מוגבלות, אלא מגבלות בלתי אפשריות. במקרה של רודולף, כל ניסיון למחוק את הרושם רק הדגיש את הרושם עם עוד מפלה. להגנתו נחלצו רק השעון והחוקים, שהגבילו את המשחק ל-60 דקות. החל משלב מסוים, המטרה של הקוורטרבק כבר לא היתה להפוך את הפיגור לניצחון, אלא להפוך את הרבע השלישי לרביעי, את הרביעי ל-00:00 על השעון. רק שהמשחק הזה יגמר כבר, שיניח לו.

תגיות:

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ