חרם על הסופרבול? איימי שומר וריהאנה סירבו להשתתף

דיווחים בארה"ב: לאחר שריהאנה דחתה הצעה להשתתף במופע המחצית והצטרפה למחאה של קולין קאפרניק, גם שומר הודיעה שלא תופיע באף פרסומת השנה: "הדרך היחידה לפגוע ב-NFL"

ספורט הארץ
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
מעבר לטוקבקים
איימי שומר. "מדוע שחקנים לא כורעים ברך לצד האחים שלהם?"
ספורט הארץ

אל תחפשו את איימו שומר באף אחת מפרסומות המחצית בסופרבול ה-53, שייערך בפברואר 2019. שומר הודיעה כי לא תתשתף השנה באירוע הנצפה ביותר בארצות הברית ותתייצב לצדו של קולין קאפרניק, שכרע ברך במחאה על גזענות ואלימות משטרית בארצות הברית. לדעתה גם מארון 5 צריכים לבטל את הופעת המחצית שלהם.

הקומיקאית והשחקנית הסבירה באריכות את עמדתה בחשבון האינסטגרם שלה, ופנתה ישירות לשחקני NFL לבנים: "מדוע לא לכרוע ברך לצד האחים שלכם? איך זה לא הופך אתכם לשותפים לפשע?". על כוונתה להימנע מפרסומות הסופרבול, למרות שלא ידוע אם אכן הוצע לה תפקיד כלשהו, אמרה שומר: "באופן אישי אמרתי לסוכנים שלי שלא אשתתף השנה. אני יודעת שזה נשמע כמו פריבילגיה שקל להקריב, אבל זה כל מה שיש לי".

ב-2016 הופיעה שומר עם סת' רוגן בסופרבול 50 בפרסומת של חברת המשקאות באדווייזר, כחלק מקמפיין בעל אופי פוליטי "הרימו אחת לרגע הזה", שנערך במקביל למרוץ לנשיאות בארה"ב. "להכות ב-NFL באמצעות המפרסמים זו הדרך היחידה לפגוע בהם", הוסיפה שומר, "אני יודעת שהתנגדות ל-NFL היא כמו התנגדות ל-NRA (איגוד הרובאים בארה"ב). קשה מאוד".

על פי דיווחים בארה"ב, שומר מצטרפת לריהאנה שסירבה להשתתף במופע המחצית. גם היא הצדיקה את החלטתה במחאתו של קאפרניק. ב-"US וויקלי" צוטט מקור שאמר כי "ב-NFL וברשת CBS רצו מאוד לראות את ריהאנה, אבל היא אמרה לא כי אינה מסכימה עם עמדת הליגה". ב-NFL סירבו להגיב על הפרסומים. 

לחצו על הפעמון לעדכונים בנושא:

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ