ספורט הארץ

יש רגעים אנושיים שרק ספורט יודע לזקק. ישנם רגעים אנושיים, גדולים מהחיים, שרק ספורט אמריקאי יכול לייצר. רגע שכזה התרחש ביום ראשון בפנסילבניה שבארצות הברית, במהלך משחק הבית של קבוצת ההוקי "הרשי'ז ברז" מליגת הפיתוח של ה-NHL.

עשר דקות מתחילת השליש הראשון של המשחק, ריילי ברבר כבש את השער הראשון של המקומיים ונתן את האות. תוך שניות עשרות אלפי בובות פרווה הושלכו מהיציעים לעבר זירת הקרח. שחקני הקבוצה המארחת המשיכו בחגיגות בזמן שהבובות נערמו ולא שכחו להצטלם בתוך ערימות של זברות, חדי קרן ובובות של ברני הדינוזאור.

לאחר שצוות האולם אסף את הבובות התגלה גודל האירוע - 34,798 בובות הושלכו אל הקרח, מנפצות את שיא העולם הקודם אותו קבעו אוהדי קבוצת "קאלגרי היטמנ'ס" שהשליכו לזירת הקרח ב-2015 28,815 בובות. כל הבובות נתרמו ל-30 ארגונים העוסקים בעזרה לילדים במצוקה. בנוסף, תורמים פרטיים הודיעו כי יתרמו דולר וחצי לעמותת צדקה לילדים עבור כל בובה שנזרקה. 

אחרי דקות ארוכות, בהן שחקני הקבוצה האורחת נראו אובדי עצות ושחקני הבית נהנו מזירת הקרח המרופדת בבובות, פונו כל הבובות והמשחק חודש. ככל הנראה שהמחווה המרגשת נתנה לקבוצה המקומית כוחות, משום שבסופו של דבר ניצחו ה"ברז" בתוצאה 3-6.

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ