דיווח: ניו אינגלנד פטריוטס וקרוליינה פנתרס מתעניינות בקולין קאפרניק

עורך דינו של הקוורטרבק שעורר סערה כשכרע בהמנון האמריקאי ובסוף השבוע הגיע לפשרה עם ה-NFL וביטל את תביעתו נגדה, העריך שאחת משלוש קבוצות תחתים אותו, ואף הזכיר את שמותיהם של הפטריוטס והפנתרס

ספורט הארץ
מעבר לטוקבקיםכתוב תגובה
הדפיסו כתבה
קולין קפרניק
קולין קפרניק. יחזור לכרוע ברך?צילום: Marcio Jose Sanchez/אי־פי
ספורט הארץ

יומיים אחרי שהגיע לפשרה עם ליגת ה-NFL וביטל את התביעה שהגיש נגדה, הקוורטרבק קולין קאפרניק זוכה להתעניינות מצד כמה מקבוצות הליגה. כך סיפר היום (ראשון) עורך דינו, מרק גראגוס.

גראגוס אמר ל-CNN כי קאפרניק עדיין רוצה מאוד לשחק ב-NFL, וכי הוא מעריך שאחת מתוך שלוש קבוצות תחתים אותו. הוא הזכיר את שמותיהן של ניו אינגלנד פטריוטס ושל קרוליינה פנתרס כמועמדות, ורמז לאפשרויות נוספות, כמו למשל סיאטל סיהוקס.

"אם קאם ניוטון (הקוורטרבק הפצוע של הפנתרס - ס"ה) לא ישוב לשחק, המקום הטבעי עבור קאפרניק יהיה לצד אריק ריד (שחקן הפנתרס שהגיש יחד עם קאפרניק את התביעה נגד הליגה - ס"ה)", אמר גראגוס.

קבוצתו האחרונה של קאפרניק היתה סן פרנסיסקו פורטי-ניינרס, ב-2016, לפני שהגיש תביעה נגד ה-NFL באוקטובר 2017, בטענה שבעלי קבוצות בליגה קשרו קשר ביניהם במטרה לא לאפשר לא לשחק בליגה. זאת, בעקבות מחאתו במחאה על אפליה גזעית ועל הרג אזרחים אפרו-אמריקאים בידי המשטרה המקומית בארה"ב, שהתפרסמה בעולם כשכרע על ברכיו במהלך השמעת ההמנון האמריקאי לפני משחקים, וסחף אחריו שחקנים נוספים.

תגיות:

תגובות

משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ