הוא היה אמור לככב במכללות אך נורה ונהרג. שאקיל אוניל התנדב לשלם על ההלוויה

דקסטר רנץ היה אמור לשחק במכללת לואיוויל בשנה הבאה אך הוא נקלע לתקרית ירי ונהרג. שאקיל אוניל התנדב לשלם את הוצאות ההלוויה של השחקן הצעיר. "אני לא יודע איך זה לאבד בן, אבל אני יודע מה זה לאבד מישהו", אמר אוניל

ספורט הארץ
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שאקיל אוניל
שאקיל אונילצילום: LUCY NICHOLSON/רויטרס
ספורט הארץ

שאקיל אוניל התגייס למען משפחתו של שחקן פוטבול צעיר שנהרג בפלורידה השבוע. שחקן העבר יממן את הלוויתו של דקסטר רנץ שנורה השבוע באורלנדו. "אני אשלם על כל מה שאימו רוצה", אמר אוניל.

בדצמבר האחרון חתם רנץ בן ה-18 במכללת לואיוויל. הרסיבר בן ה-18 היה אמור לשחק במכללה מקנטקי בעונה הבאה אבל הקריירה שלו נעצרה עוד לפני שהחלה בשל טרגדיה. במוצאי שבת האחרונה הוא נורה למוות מרכב חולף כשהיה ברכבו.

אוניל צפה בדיווח חדשות על המקרה ורצה לדעת עוד על רנץ. הוא צפה בסרטונים של קנץ משחק פוטבול בתיכון אוקואי בו הוא כיכב גם במסלול הריצה. "הוא היה באמצע הדרך שלו לגדולה", אמר אוניל, "אני לא יודע איך זה מרגיש לאבד בן אבל אני יודע איך זה מרגיש לאבד מישהו. המקרה הזה ממש כואב לי בלב, באמת. הלוואי שדברים כאלה לא יקרו בעולם שלנו, אף פעם. זה ממש עצוב, ואני רוצה לעזור למשפחה שלו".

רנץ היה אחד מארבעה אנשים שנורו בתקרית, אך היה היחיד שנהרג. משטרת אולנדו ממשיכה לחקור את הירי אבל אימו סליסה רנץ סינקלייר אמרה שבנה היה במקום הלא נכון בזמן הלא נכון ושהוא קורבן לירי ממכונית חולפת שהיה מכוון למישהו אחר. היא סיפרה שרנץ ביקר את סבו והיה בדרך החוצה מהחניה כשהוא נורה. אחיו, דריק היה עימו במכונית וניסה להצילו.

"הם היו בבית של אבא שלי, ממש מול הבית שאליו האנשים האלו ירו", אמרה רנץ סינקלייר, "הם נסעו וירו, זה פעה בדקסטר אבל זה לא היה מכוון אליו".

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ