ספורט הארץ

לא משחקים? סכסוך העבודה בין שחקני ה-NBA למנהלי הליגה הגיע הלילה (בין שלישי לרביעי) לשיא נוסף. בתום פגישה שארכה כ-4 שעות בין נציגי השחקנים וקברניטי הליגה, בה לא הצליחו הצדדים להגיע לפשרה כלשהי בנוגע לחלוקת הכספים בין המועדונים לשחקנים, הודיע קומישינר הליגה הטובה בעולם, דייויד סטרן, כי אם לא יימצא פתרון עד יום שני, יבוטלו השבועיים הראשונים של עונת ה-NBA. בנוסף, ביטלו מנהלי הליגה את משחקי טרום העונה.

לעמוד הפייסבוק של ספורט הארץ

סטרן עצמו הודיע לאחר הפגישה כי "לא הצלחנו להשיג את ההתקדמות לה ציפינו, וכרגע אנחנו לא יכולים להמשיך במשא ומתן. אם עד יום שני לא לא יימצא הסדר, לא תהיה לנו ברירה אלא לבטל את השבועיים הראשונים של הליגה הסדירה".

פסימי. סטרן, הלילהצילום: אי-פי

נשיא ארגון השחקנים, דרק פישר, הודה אף הוא: "לא הצלחנו לגשר על הפערים בינינו בפגישה הזו". בין הצדדים לא מתוכננת כרגע פגישה עד ליום שני ונראה כי תחילת העונה עומדת בפני סכנת ביטול ממשית.

המועד המקורי לפתיחת הליגה הינו ב-1 בנובמבר. אולם כעת, עם ביטול משחקי האימון ועתידם הלא ברור של מחנות האימון ההכרחיים לפני עונה ארוכה ומתישה, לא ברור כיצד תיראה העונה הקרובה. סטרן עצמו התייחס לעניין והצהיר כי "אם לא נתחיל את הליגה בתאריך המקורי, יהיה קשה מאוד לקיים את כל 82 המשחקים המתוכננים לכל קבוצה".

משמאל: פישר, פול פירס ובילי האנטר, הלילהצילום: אי-פי

הבריחה לאירופה נמשכת: טוני פארקר בווילרבאן

הכוכב הצרפתי של סן אנטוניו ספרס הודיע הבוקר על חזרתו למדינת הולדתו והצטרפותו לווילרבאן. "חשבתי שזה יהיה רעיון טוב לחזור ולשחק בצרפת", אמר פארקר והסביר כי "העניין שנוצר בעקבות הזכייה של הנבחרת במדליית הכסף באליפות אירופה תרם לכך מאוד".

הצרפתי ויתר על הצעות משתלמות יותר מברצלונה וקבוצה סינית וישתכר כ-1,500 אירו בחודש בקבוצה בה הוא מחזיק ב-20 אחוזים מהמניות.

לחצו על הפעמון לעדכונים בנושא:

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ