סטרן מאבד סבלנות: "המו"מ צריך להסתיים"

אלעד זאבי
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
מעבר לטוקבקים
אלעד זאבי

עמרי כספי מצייץ: "מדוע הבעלים לא פותחים את הספרים?"

אחרי 133 ימי שביתה, דייויד סטרן נשמע כמי שנמאס לו מהמו"מ עם איגוד השחקנים. אחרי 11 שעות נוספות של דיונים בלילה בין חמישי לשישי, שהתווספו ל-12 מהלילה הקודם, הכריז הקומישינר כי הליגה הגישה לשחקנים הצעה נוספת, וכי הוא מצפה לתשובה ברורה של "כן" או "לא".

"אני לא יכול להתיימר או לחזות מה יעשה האיגוד", אמר סטרן, "אני יכול רק לקוות, ואני מקווה שהשבוע הבא יוביל אותנו לליגה של 72 משחקים שתיפתח ב-15 בדצמבר. מגיע זמן בו מו"מ צריך להסתיים, ומבחינתנו זה הזמן". כעת נמצא הכדור בידי השחקנים, שיצטרכו להחליט האם חוזרים לשחק או ממשיכים לנסות להשיג עסקה טובה יותר. נשיא איגוד השחקנים, דרק פישר, טען כי ההצעה האחרונה, שהשינוי העיקרי בה הוא הרחבת החריגה המותרת לקבוצות מעל תקרת השכר, "לא פוגשת אותנו במלואה בנושאים שהרגשנו שהיו נחוצים כדי להגיע להסכם".

מספר שחקנים כבר הספיקו להביע הסתייגות מההצעה, וגם עמרי כספי התייחס לנושא בטוויטר. "אם הבעלים טוענים שהפסידו 300 מיליון דולר, למה הם לא פותחים את הספרים?", צייץ כספי, "אני יודע שזה לא יהיה טוב אם בית משפט ייאלץ אותם לעשות זאת ונראה שיש פער בין טענותיהם למציאות. זה נשמע כאילו אנחנו הרעים בסיפור הזה, למרות שהסכמנו לחלוקת רווחים של 50-50, שמשמעותה היא ש-2.8 מיליארד דולר יעברו לבעלים בעשר השנים הבאות".

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ