גמר הנשים |

מירב דורי: "רמלה זו קבוצה שלא מוותרת"

אליצור רמלה תנסה לנצח הערב את מכבי אשדוד לראשונה העונה ולהשוות את סדרת הגמר. עם ממוצע של 64.4 נקודות בפלייאוף העונה זה לא יהיה קל

אריה ליבנת
אריה ליבנת
אריה ליבנת
אריה ליבנת

שלוש פעמים נפגשו העונה אליצור רמלה ומכבי אשדוד, כל המשחקים הוכרעו בשניות האחרונות, כולם לזכות אשדוד – 74-78 לאחר הארכה ו-74-75 בעונה הרגילה, 56-58 במשחק הראשון בסדרת גמר הפלייאוף. הערב (19:00) ברמלה יתקיים המשחק השני. קפטנית אשדוד מירב דורי לא רוצה לבנות שוב על אלילת המזל. "הכוונה שלנו היא לא להגיע למשחק צמוד".

ממוצע הנקודות של רמלה בפלייאוף העונה, כולל סדרת חצי הגמר מול רמת השרון עומד על 64.6 נקודות בלבד. מיכל אפשטיין מאמינה שרמלה יכולה לשפר את הממוצע. "טבעם של משחקי פלייאוף שהתוצאות יהיו נמוכות. מי שמצפה לראות תוצאות של 90-80 זה לא יקרה, אבל אנחנו בהחלט מצפות למשחק התקפי יותר. לפעמים ההתקפה גם תלויה בהגנה, אם נעשה עצירות נוכל לרוץ למתפרצות". יחד עם זאת מודה אפשטיין שהכישרון בקבוצה לא בא מספיק לידי ביטוי. "לא שיחקנו אפילו משחק אחד בו 60% מהשחקניות שיחקו טוב. מצד שני הגענו בכל זאת לגמר והכל אפשרי. אנחנו קבוצה מאוד טובה, אני מקווה שנצליח להראות את זה".


גם דורי מצפה לשיפור התקפי. "זו המטרה שלנו, להעלות את הסקור. במשחק הראשון היה לנו קשה כי לא שיחקנו לפני זה כמעט שבועיים. אני מקווה שאחרי ששיחקנו משחק אחד, נראה יותר טוב. נשתדל ללמוד מטעויות שעשינו במשחק הקודם, בעיקר לא לתת לרמלה ליצור מומנטום. רמלה זו קבוצה שלא מוותרת עד השנייה האחרונה, אבל זה תלוי בנו".

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ