רמלה ואשדוד דרוכות לקראת המשחק השלישי

אריה ליבנת
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
מעבר לטוקבקים
אריה ליבנת

הצוות המקצועי של מכבי אשדוד ויתר על העריכה הרגילה של קטעי וידיאו לקראת המשחק השלישי בסידרת גמר הפלייאוף לנשים מול אליצור רמלה, הערב (20:30) באשדוד. הקבוצה פשוט צפתה במשחק השני במלואו בו הפסידה 68-60 כדי לתקן ליקויים מקצועיים רבים ואולי גם לזעזע את השחקניות. "קצת לא הגענו למשחק ברמלה, בחצי השני לא שיחקנו כדורסל. אני מקווה שנחזור להיות קבוצה", אומר המאמן עדני דגן.

מאחר שגם הנצחון במשחק הראשון היה 56-58, עיקר השיפור של אשדוד אמור להיות בצד ההתקפי. "לשתי הקבוצות קשה התקפית. אנחנו מצליחים לעצור אותם כמה דקות בהגנה אבל לא עושים סל בהתקפה", אומר המאמן בתסכול ומזכיר: "אנחנו משחקים נגד רמלה שיש לה את הבסיס שזכה לפני שנה בטראבל עם ישראליות טובות. זו קבוצה שבאופן קבוע העונה לוחצת על הדוושה ברבע הרביעי וחוזרת מפיגור, זה מראה על אופי".

ברמלה מקווים שהיכולת הטובה יחסית מהמשחק האחרון תמשיך, אבל עדן ענבר לא שוקד על שמריו. "בין כל משחק למשחק בסידרה משנים כמה דברים קטנים. אנחנו גם מנסים לצפות מה היריב יעשה ולנסות להתאים את עצמנו לזה, אבל בגדול אנחנו רוצים להמשיך לשחק הגנה טובה". ענבר מספר כי 'אחרי המשחק הראשון עבדנו על התקפה נגד לחץ", אבל גם במשחק השני רמלה איבדה 19 כדורים שמנעו ממנה להבטיח את הנצחון בשלב מוקדם יותר. "יש איבודי כדור שלא תלויים בנו, אבל נצטרך להוריד אותם, זה אחד המפתחות שלנו".
אריה ליבנתתגובות