נציגי אגייאר מאיימים לעזוב את הפועל ירושלים - כדורסל - הארץ

נציגי אגייאר מאיימים לעזוב את הפועל ירושלים

דני קליין דורש שיקיימו את התחייבויותיו הכספיות במידה ולא ימשיך בתפקידו, אך הדבר אינו מקובל על הבעלים, שכרגע לא מגיב

שתפו כתבה במיילשליחת הכתבה באימייל
טל בן עזרא

הסאגה במלחה ממאנת להישכח. הערב נודע כי נציגיו של בעלי ירושלים גומא אגייאר העבירו מכתב לעמותה ובו אולטימטום שיפוג בעוד יומיים ולשונו כדלקמן: אם ניאלץ לשלם לדני קליין את ההתחייבויות אליו (כולל הפיצויים טב"ע), נבקש לעזוב את המועדון.

כזכור חוזהו של מנכ"ל ירושלים דני קליין פג ביום חמישי האחרון, והמו"מ על המשך דרכו כעת לא ברור. לפי גורמים בסביבתו של אגייאר, הציג קליין סכום כספי גדול של התחייבויות שיש למועדון כלפיו במידה ויעזוב, אך אלה הודיעו שתסריט שכזה אינו מקובל מבחינתם. "בברירה שבין שירות משפחת קליין לבין עזיבה אנחנו נלך על האפשרות השנייה. בכך בעצם לא תהיה קבוצה, לא תהיה הפועל ירושלים", סיפר גורם בסביבתו של אגייאר, "העמותה צריכה להחליט מה חשובה לה יותר: הקבוצה או ההבטחות לדני קליין".

ממסי עד לונה צ'מטאיי

עקבו אחרי ספורט "הארץ" גם בפייסבוק ותיהנו מעדכונים שוטפים מכל הענפים

לספורט "הארץ" נודע כי במידה ואגייאר יחליט לעזוב את הקבוצה הוא יבקש למכור חזרה את 60 אחוזיו בתמורה לשלושה מילוני דולרים ששם בקופת המועדון מראש לשנתיים הבאות. יועצו האסטרטגי של גומא אגייאר מסר: "כרגע אנחנו לא מגיבים". את תגובתו של דני קליין לא ניתן היה להשיג, אך בסביבתו אמרו: "דני רוצה לקבל את מה שמגיע לו, וזהו זה".

אגייאר (משמאל) וקליין בימים יפים יותר. עתידה של הפועל ירושלים לא ברור כעתצילום: אוליבייה פיטוסי

תגובות

הזינו שם שיוצג כמחבר התגובה
בשליחת תגובה זו הנני מצהיר שהינני מסכים/ה עם תנאי השימוש של אתר הארץ