כדורסל |

יוגב אוחיון ימשיך במכבי ת"א

לאחר קיץ סוער וקרע עמוק בין הרכז לאלופה, ולאחר ביטול מעברו לקובאן על ידי פיב"א, הגיעו הצדדים לסיכום על המשך הקשר

ספורט הארץ
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
מעבר לטוקבקים
ספורט הארץ

נראה כי אחת הסאגות הארוכות והמתישות של הקיץ על סף סיום, כאשר הרכז יוגב אוחיון קרוב לסכם על הישארותו אצל אלופת המדינה בכדורסל, מכבי ת"א. אין ספק שמדובר בפניית פרסה חדה ובתסריט שנראה היה דמיוני עד לאחרונה, לאחר שבין הצדדים היה קיים קרע עמוק – אולם כעת נראה כי העתיד של אוחיון צהוב בהחלט.

כזכור, הרכז החליט לנצל את העונה הנפלאה שעברה עליו ולעבור לכסף הגדול בחו"ל, כשחתם על חוזה בקבוצת קובאן הרוסית, שם היה אמור להשתכר כ-800 אלף דולר. אולם הצהובים לא הסכימו למהלך וטענו כי אוחיון תחת חוזה מחייב בקבוצה ולכן לא יוכל לצאת לרוסיה. הרכז טען כי יש לו סעיף יציאה, מכבי טענה כי סעיף היציאה יחול רק בסיום העונה הנוכחית, ולאחר ויכוחים ודיונים רבים, שאף הגיעו לבוררות במוסדות פיב"א – נקבע השבוע כי אוחיון שחקן מכבי ת"א לכל דבר ועניין, וחוזהו בקובאן אינו תקף.

במהלך סוף השבוע נפגשו הצדדים, וניסו להסדיר את המחלוקות הכספיות ביניהם, על מנת ללבן את העניינים, להשאיר את הגארד בצהוב, ולצאת לדרך חדשה. במהלך פגישות אלו, נראה כי הצדדים התקרבו, יוגב התגמש והבין כי עונה נוספת במועדון עשויה לתרום לו, וגם מכבי החליטה שלמרות הכל – הישארותו בקבוצה תתרום לה מקצועית.

אוחיון. משחק חוץ לא פשוט מצפה לו ולמכביצילום: ניר קידר

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ