כדורסל נשים |

אליצור רמלה, הסוף?

הדאבליסטית פרשה מהיורוקאפ, הפסיקה להתאמן באופן סדיר, נמצאת בספק לפתיחת הליגה ועלולה לאבד גם את המאמן עדן ענבר

ספורט הארץ
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
מעבר לטוקבקים
ספורט הארץ

ליגת העל לנשים תיפתח הערב, אבל כבר הבוקר עסוק הענף במצבה של אליצור רמלה, אלופת המדינה ומחזיקת גביע היורוקאפ לפני שנתיים. רמלה שרויה במצב כלכלי קשה ובחובות גדולים, ובשל כך הודיעה אתמול על פרישתה מהמפעל האירופי בו היתה אמורה לוקחת חלק, היורוקאפ.

בנוסף, רמלה צפויה לא להתייצב למשחק הביתי מול אליצור נתניה הערב. כמו רמלה, מספר קבוצות נוספות טרם אושרו ברשות לבקרת תקציבים ובאיגוד הכדורסל מסרו כי "כל המשחקים אמורים להתקיים כסדרם. אם אחת הקבוצות לא תקבל אישור כמקובל, יבוטל משחקה וההחלטה לגבי גורלו תתקבל על ידי בית הדין המשמעתי והיועץ המשפטי של איגוד הכדורסל.

ענבר. יסיים את הקדנציה המוצלחת ברמלה?צילום: ספי מגריזו

בנוסף, גם מעמדם של מאמן רמלה עדן ענבר ועוזרו עידן אבשלום לא ברור. השניים, שהובילו את הקבוצה לתאריה האחרונים, לא הופיעו לאימונים בימים האחרונים ודרשו הבהרות בנוגע למצב הקבוצה. כמו כן, ענבר ואבשלום דורשים את חיסול החובות של המועדון כלפיהם. לאחרונה, גם בשל כך, ערכה רמלה אימונים בלתי סדירים. חלק משחקניות הקבוצה עשויות לקבל שחרור.

ראש עיריית רמלה המזוהה עם הקבוצה, יואל לביא, אמר ל"ידיעות אחרונות": "אני עדיין לא בקי בפרטים, נבחן את המצב ואני לא מתרגש. זה לא יום עצוב, אלא יום שגרתי. לא צריך להתרגש גם אם אליצור רמלה לא תהיה בליגת העל ואם יש חובות, אז נעמוד בהתחייבויות".  

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ