כדורסל נשים |

מנכ"לית מינהלת הליגה התפטרה

גילי שם טוב הודיעה על התפטרותה לאחר חודש וחצי בלבד בתפקיד. "נוכחתי לדעת כי איש אינו מתכוון לעזור", רשמה במכתב ליו"ר האיגוד, אבנר קופל

אריה ליבנת
אריה ליבנת
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
מעבר לטוקבקים
אריה ליבנת
אריה ליבנת

גילי שם טוב הודיעה היום בצהריים על התפטרותה מתפקיד מנכל"ית מינהלת ליגת העל לנשים אחרי חודש וחצי בלבד. שם טוב, עיתונאית ושדרנית לשעבר בערוץ 1 וערוץ הספורט וחובבת מושבעת של הענף, ניסתה לבנות תוכניות לטווח של שלוש שנים למיתוג, שיפור וקידום הליגה, שמצויה בתקופה גרועה מבחינה שיווקית וכלכלית. אלא שהיא נתקלה בקשיים, הן מצד איגוד הכדורסל והן מצד דירקטורים במינהלת. הקש ששבר את גב הגמל מבחינתה היה אי היכולת למנות את יו"ר הפועל ירושלים גברים לשעבר, דני קליין, כיו"ר המינהלת בשבוע שעבר.

במכתב שהגישה ליו"ר איגוד הכדורסל, אבנר קופל, כתבה שם טוב: "לבקשת יו"ר איגוד הכדורסל קיבלתי על עצמי לתקופת ניסיון את ניהול ליגת הנשים בישראל. לצערי נוכחתי לדעת במהירות כי המערכת קורסת, אין לה תקציבים מספיקים וכי החוזים הכספיים והסכמי השידור הקיימים אינם מאפשרים את קיום הליגה וחיזוקה. ניסיונותיי לשנות מציאות זו לא זכו לתמיכת האיגוד. גם ניסיונותיי למנות יו"ר מקצועי ומנוסה שיוכל לעזור בגיוס כספים ופיתוח הליגה נתקלו בהתנגדות שנבעה מפוליטיקה פנימית בלתי רלוונטית ומזיקה.

גילי שם טוב. "נוכחתי לדעת במהירות שאיש אינו מתכוון לעזור"צילום: מוטי קמחי

"הצגתי תוכניות פעולה מפורטות ומרחיקות לכת. לצערי נוכחתי לדעת במהירות שאיש אינו מתכוון לעזור ולקדם תוכניות אלו, אלא להיפך, לחבל בעבודתי. הליגה לנשים נותרת כמו תמיד אחרונה בסדרי העדיפויות. לנוכח מציאות קשה זו הודעתי לדירקטוריון המינהלת על התפטרותי המיידית. צר לי על כך מאוד, אך אני נחושה בהחלטתי להמשיך ולתרום לתחום ספורט הנשים ולקידומו בכל ערוץ אפשרי".

מתאם הנבחרות באיגוד הכדורסל, מוטי אקסמיט, אמור להתמנות בישיבת הדירקטוריון ביום רביעי למנכ"ל זמני. ביום זה אמורות הקבוצות לקבל כספים ראשונים העונה, זאת לאחר ש"טוטו ווינר" העבירה בשבוע שעבר מיליון שקל.

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ