כדורסל

שמיר יאמן את הקאדטים, אלפסי את הנוער

הוועדה המקצועית של איגוד הכדורסל החליטה להמליץ על השניים בפני הנהלת האיגוד. שמיר: "חשוב לי לתרום לשחקנים הצעירים והמוכשרים"

ספורט הארץ
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
מעבר לטוקבקים
ספורט הארץ

הוועדה המקצועית של איגוד הכדורסל התכנסה היום לראשונה במכון וינגייט והחליטה להמליץ בפני הנהלת האיגוד למנות את דן שמיר, מאמנה של הפועל חולון, למאמן נבחרת הקאדטים, כשארז דגן צפוי לשמש כעוזרו. עוד הוחלט כי אריק אלפסי, עוזרו של אריק שיבק בנבחרת הבוגרת, יאמן את נבחרת הנוער. עוזרו יהיה דניאל גוט. 

שמיר, שזכה בעבר בשני גביעי המדינה כמאמן ראשי בהפועל ירושלים ועד לשנה שעברה שימש כעוזר מאמן נבחרת ישראל, הגיב על ההודעה: "אני שמח לחזור לעבוד באיגוד הכדורסל אחרי הפסקה קצרה. חשוב לי לתרום לשחקנים הצעירים והמוכשרים האלו וננסה לשלב את קידום השחקן הישראלי הצעיר, עם הניסיון להחזיר את הנבחרת לדרג א'. אני מודה לאיגוד הכדורסל וליו"ר האיגוד על ההזדמנות המיוחדת הזו לתרום לכדורסל הישראלי".

אריק אלפסי, שימשיך במקביל לשמש כעוזר מאמן נבחרת ישראל, בצוותא עם עודד קטש, יאמן כאמור את נבחרת הנוער. את נבחרת העתודה ימשיך לאמן הצוות שהעלה אותה בקיץ האחרון לדרג א', המאמן הראשי שרון דרוקר ועוזריו מתן חרוש ושי סגלוביץ'.

אריק אלפסי הגיב על מינויו: "אני שמח מאוד לעבוד עם דור העתיד של הכדורסל הישראלי. אני מבקש להודות על האמון בי ומקווה לקדם את השחקנים הצעירים ולעזור להם להגיע לרמות הגבוהות של הכדורסל בארץ ובכלל. זה כבוד גדול עבורי".

שמיר. חוזר לארץ

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ