שון דניאל מהפועל חולון נכשל בבדיקת סמים

שחקן הפועל חולון משתמש בריטאלין, שמכיל רכיבים אסורים. בקבוצה לא ידעו שאסור להשתמש בכדורים והדיון בעניין ייערך בשבוע הבא

ספורט הארץ
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
מעבר לטוקבקים
ספורט הארץ

שון דניאל, שחקן הפועל חולון, נכשל בבדיקת סמים שערכה פיב"א אירופה, כך נחשף היום בוואלה! ספורט. בבדיקה שנערכה ב-14 בנובמבר האחרון עלה כי דניאל השתמש בריטאלין, שכולל בתוכו רכיבים אסורים. דניאל השתמש בריטאלין לטובת לימודי משפטים, ובחולון טוענים כי הצהירו מראש שהשחקן משתמש בכדורים ולא ידעו שמדובר בחומר שאסור בשימוש. אביו של שון, מוטי דניאל, משמש כמנכ"ל הקבוצה.

פיב"א אירופה אסרה על שיתופו של דניאל במשחק היורוצ'לנג' שייערך הערב מול סלונוקי אולאג' (20:00, אולם הפחים). בשבוע הבא ייערך דיון בעניינו. העונש האפשרי על עבירה כזאת נע בין נזיפה לבין הרחקה לשלושה חודשים. דניאל בן ה-23 זומן בקיץ לראשונה לנבחרת הישראל. העונה הפך לשחקן הישראלי הבכיר בהפועל חולון ומציג ממוצעים של 7.2 נקודות ב-22.7 דקות.

מהפועל חולון נמסר בתגובה: "שון דניאל הינו סטודנט שנוטל ריטאלין על פי המלצה ואישור רופא בעקבות אבחונים פדגוגיים אותם עבר. לאחר אחד המשחקים נקרא שון לבדיקה וציין בטופס שעליו היה למלא את דבר נטילת התרופה, וזאת מבלי לדעת שהתרופה איננה מורשית לשימוש. הנהלת הקבוצה עומדת מאחורי השחקן ותומכת בו באופן מוחלט. ריטאלין הינה תרופה לגיטימית הניטלת על ידי בני נוער רבים כמו גם על ידי סטודנטים. זאת תרופה שאנשי חינוך רבים ממליצים על השימוש בה".

דניאל. לוקח ריטאלין בגלל לימודי המשפטיםצילום: ספי מגריזו

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ