גילי מוסינזון הושעה עד לסיום העונה

השחקן שהיה מעורב בתקרית בסיום המשחק בין אליצור אשקלון להפועל ירושלים, יספוג גם קנס בגובה 17 אלף ש"ח. מאמן הכושר של ירושלים הושעה לארבעה שבועות

ספורט הארץ
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
מעבר לטוקבקים
ספורט הארץ

בית הדין המשמעתי של איגוד הכדורסל הודיע הערב (חמישי) כי גילי מוסינזון יורחק עד לסיום העונה. עוד נקבע כי השחקן יקנס בסכום של 17 אלף ש"ח. כמו כן, על השחקן הוטל עונש על תנאי לחמישה משחקים למשך שתי העונות הבאות, על כל עבירת אלימות.

לגבי מאמן הכושר של הפועל ירושלים, אהרון יעקבי, קבע בית הדין כי לא ניתן להקל ראש בניסיונו לפגוע קשות במוסינזון: "אילו לא היו מפרידים בניהם אנו מתארים לעצמנו שהתוצאות היו קשות ואין מדובר בתנועה אינסטנקטיבית", אמרו הדיינים. בית הדין החליט להרחיקו לארבעה שבועות בפועל ולהטיל עליו קנס בגובה 3,000 ש"ח.

מוסינזון. יורחק עד לסיום העונהצילום: מינהלת הליגה

כזכור, בסיום המשחק ביום שני האחרון, בין אליצור אשקלון להפועל ירושלים, התפתחה מהומה, בה היו מעורבים בין היתר מוסינזון ויעקובי. השחקן זרק כדור על ראשו של מאמן הפועל ירושלים, שרון דרוקר, לאחר שספג לטענתו הקנטות בלתי פוסקות מצידו. יעקובי, שהיה עד לאירוע, ניגש למוסינזון ובין השניים התפתחו דין ודברים שהופסקו לבסוף בגלל התערבות אנשי שתי הקבוצות.

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ